Wyszukiwałeś:

Leopard X

Coupe X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leopard Coupe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wątek na forum: Leopard samochodem doskonałym

Aby policzki nie odpływały na boki robione są też Leopardy z pełną szybą, tak jak w normalnych cabrio. W lipcu zostanie otwarta nowa fabryka firmy Leopard Automobile Mielec. Od roku 2008 większość udziałów w spółce Leopard Automobile przejęła znana na europejskim rynku firma konstrukcyjna C...

 

Leopard Coupe wkrótce

Dwuosobowy roadster Leopard, od dwóch lat produkowany przez firmę LeopardAutomobile Mielec Sp. z o.o., już niedługo oferowany będzie również wwersji nadwoziowej Coupe.

 

Polski Leopard na salonach

Leopard Automobile-Mielec to w zasadzie jedyny, czynny producent samochodówosobowych z polskimi korzeniami. W Europie Zachodniej marka ta doczekała sięuznania wśród klientów ceniących sobie prestiż i mogących sobie na takowypozwolić. Teraz, za sprawą targów samochodowych w Lipsku rozpoznawalnośćfirmy z Mielca ma poprawić się także na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Ronart Lightning: Retro-Wyspiarz

Brytyjska manufaktura motoryzacyjna ponownie trafiła na bogate salony. Nowymodel firmy Ronart o nazwie Lightning to propozycja dla koneserów sportowychsamochodów zaprojektowanych w stylu retro.

 

Wątek na forum: Leopard Coupe wkrótce

super że coś polskiego jest w motoryzacji , tak trzymać!!!:D ~LL

 

Made in Poland

Od dłuższego czasu w Polsce nie mamy własnego przemysłu motoryzacyjnego, zajmującego się produkcją aut z metką "made in Poland". Szanse na zmianę tego stanu rzeczy są nikłe. Niby jest iskierka nadziei w postaci produkcji niszowych aut, ale czy nie zgaśnie?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Leopard Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018