Wyszukiwałeś:

Leszek X

Kuzaj X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leszek Kuzaj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

RSMP: Kuzaj w starej Imprezie

Podczas pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, RajduMagurskiego,  Leszek Kuzaj zasiądzie za kierownicą zeszłorocznego SubaruImpreza N12. "Kuzi" od następnej, domowej dla siebie eliminacji,Rajdu Krakowskiego, poprowadzi już nowy model 2008.

 

RSMP: Kuzaj w Punto S2000?

Wczoraj zespół STT Racing poinformował o zmianie kierowcy wrozpoczynającym się już w ten weekend Rajdzie Subaru w samochodzie Fiat PuntoAbarth S2000. Daniela Chwista zastąpić ma nie kto inny, a sam Leszek Kuzaj.

 

RSMP: Leszek Kuzaj rezygnuje

Czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj nie wystartuje w aucie klasyS2000 w rozpoczynającym się już dzisiaj Rajdzie Subaru. Niestety jakpoinformował  w komunikacie zespołu STT Racing osobiście krakowskikierowca, zrezygnował także całkowicie ze startu w tej imprezie.

 

Kuzaj: "Wracam na OS-y!"

Po trzymiesięcznej przerwie do startów w RSMP powraca Leszek Kuzaj. W 17rajdzie Rzeszowskim wielokrotny Mistrz Polski wystartuje Peugeotem 207 S2000.

 

Leszek Kuzaj zawiesza starty

Leszek Kuzaj, wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych podjąłdecyzję o zawieszeniu swoich startów w kolejnych rajdach. Decyzjazwiązana jest z tragicznym wypadkiem, do jakiego doszło w ubiegłą sobotępodczas 14. Praskiego Rallysprintu.

 

Rajd Orlen: Kuzaj wraca do gry

Leszek Kuzaj jadący Peugeotem 207 S2000 wygrał Rajd Orlen, piątą eliminacjęmistrzostw Polski. Liderem tegorocznych rozgrywek został Bryan Bouffier(Mitsubishi Lancer Evo IX), który na mecie w Płocku zameldował sięjako drugi. Trzecie miejsce zajął Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

 

Kuzaj sprawdzał Fabię S2000

Leszek Kuzaj już po pierwszym zapoznaniu ze Skodą Fabią S2000. We wtorekSkoda Motorsport dostarczyła samochód do Krakowa, a już dzieńpóźniej Leszek Kuzaj testował rajdówkę na asfaltowejnawierzchni.

 

RSMP: Bojowy Kuzaj

Nie ma to jak dobre morale. Zespół SkodaCastrol Rally Team,którego barwy reprezentuje Leszek Kuzaj przygotował film promocyjny,zapowiadający chęć walki o najwyższe laury w nadchodzącym sezonie RajdowychMistrzostw Polski.

 

Rajd Elmot: Kuzaj przegrał zwycięstwo już na starcie

Leszek Kuzaj i Craig Parry jadący Škodą Fabią S2000 zajęli trzeciemiejsce w inauguracyjnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski, gromadząc 30cennych punktów w klasyfikacji generalnej.

 

Kuzaj wraca do zdrowia

"Z wielką radością pragniemy poinformować, że kierowca Skoda CastrolBP Rally Team Leszek Kuzaj wraca do zdrowia" - czytamy w oficjalnymkomunikacie zamieszczonym na stronie internetowej krakowskiego kierowcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Leszek Kuzaj".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021