Wyszukiwałeś:

Leszno

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Leszno

Spróbuj też wyszukać: leszno-poznań 64-100 Leszno leszno-głogów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Wątek na forum: Odnawiają DK 12 Głogów- Serby

może GDDiKA zaprojektuje wreszcie obwodnice w ciągu 12. najlepiej jako S-12 aby była już na przyszłość. Ilość pojazdów z Północy na Południe przez Leszno i Głogów zwiększa się w dużym tempie. Oczywiści było by najlepiej jakby GDDiKA pomyślała nad przedłuzeniem S-12 do Krzyżowej, ale tutaj chyba j...

 

Leszno: ustalono przebieg ekspresowej ‘piątki’

Przedstawiciele samorządów Powiatu Leszczyńskiego i Miasta Leszna orazGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad uzgodnili przebieg drogiekspresowej nr 5 przez Leszno.

 

Leszno: 70 mln zł dofinansowania na remont krajowej piątki

-Leszno dostanie aż 85-procentowe dofinansowanie z Unii Europejskiej na remontdrogi krajowej numer 5 biegnącej przez miasto – poinformował we wtorekposeł SLD Wiesław Szczepański. Modernizowane mają być całe AlejeKonstytucji 3 Maja – od skrzyżowania z ulicą Fabryczną do południowejgranicy miasta. Inwestycja będzie kosztować 82 mln zł. Aleje Konstytucji 3Maja mają być wyremontowane do 30 czerwca 2012 roku.

 

Wątek na forum: Przebudowa piątki w Lesznie

Nie dość, że do EURO nie będzie ekspresowej obwodnicy Leszna to te pieniądze i modernizacja tego odcinka w zasadniczy sposób nie poprawią "przeprawy" przez Leszno. ~Jotgie

 

Prace na piątce w Lesznie

Modernizacja „piątki” to największa drogowa inwestycja w Lesznie.Rozpoczęła się w ubiegłym roku, a zakończy jesienią 2013. Najważniejszeprace planowane są na ten rok. Ruszają już na początku kwietnia. Będą sięodbywać równocześnie na trzech odcinkach. Będą utrudnienia w ruchu iobjazdy.

 

Duże zainteresowanie budową S5

Osiemnastu wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do dalszego etapuprzetargu na budowę drogi ekspresowej S5 Poznań – Wrocław odcinekRadomicko- Kaczkowo etap I Radomicko – Leszno Płd.  Wśródzainteresowanych są firmy polskie, z krajów Unii Europejskiej orazTurcji. 

 

17 chętnych do budowy S5 Leszno - Kaczkowo

Siedemnastu wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do dalszegoetapu przetargu na budowę drogi S5 Poznań –Wrocław odc. Radomicko-Kaczkowo etap II  Leszno Płd. (z węzłem) - Kaczkowo - poinformowałaAlina Cieślak z poznańskiego oddziału GDDKiA.

 

Obwodnica Leszna - Budimex zbuduje drugą część

Dobra wiadomość dla mieszkańców Leszna i okolic. Powstanie drugaczęść obowodnicy tego miasta. Otwarto oferty firm uczestniczących wprzetargu na odcinek drogi ekspresowej S5 od węzła Leszno Południe do Kaczkowa. Zobacz, kiedy droga zostanie oddana do użytku.

 

S5 Radomicko - Leszno Południe - wybrano wykonawcę

Wybrano firmę, która wybuduje odcinek Radomicko - Kaczkowo oraz etap Iodc. Radomicko (bez węzła) - Leszno Płd. Budową zajmie się konsorcjumfirm: Mota-Engil Central Europe S.A., z siedzibą w Krakowie oraz Partner:Mota Engil, Engenharia e Construcao S.A. z Portugali.

 

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

GDDKiA podpisała umowę na budowę drogi ekspresowej S5 Poznań- Wrocław. Umowa dotyczy odcinka Radomicko - Kaczkowo, a konkretnieetapu II od Leszna Południe (z węzłem) do Kaczkowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019