Wyszukiwałeś:

Levante

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Levante

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Maserati Ghibli zadebiutuje w Genewie

Kilkanaście dni temu Maserati zaprezentowało najnowszą generację flagowejlimuzyny, czyli model Quattroporte. Limuzyna ta, to pierwszy model, który odświeża gamę włoskiego producenta. Następnym ważnym modelembędzie Maserati Ghibli.

 

Następca Maserati GranTourismo potwierdzony

Okazuje się, że najbliższe kilka lat to nie tylko wytężona praca inżynierów Porsche. We Włoszech również wszyscy będąpracować w pocie czoła. W 2015 roku na rynku pojawi się następcaGranTourismo, ale i inny model.

 

Dwa modele Maserati w planach na 2015 rok

Marka z logiem trójzębu analizuje, planuje i ambitnie podchodzi dorozszerzenia gamy modelowej. W 2015 roku na rynku mogą pojawić się dwieciekawe, choć dobrze znane już konstrukcje.

 

Maserati zapowiada nową stylistykę

Włoski producent samochodów zapowiada zmianę stylistyki swoichsamochodów. Pierwsze modele, które będą prezentować nowyjęzyk projektowy to nowa generacja GranTurismo oraz GranCabrio.

 

Fiat będzie budował Maserati Levante we Włoszech

Model Levante to pierwszy w historii SUV z logiem trójzębu. Całyświat motoryzacyjny niecierpliwie wyczekuje debiutu tego auta na rynku.Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące produkcji tego samochodu.

 

Maserati Alfieri w 2016 roku

a 100. urodziny marka Maserati pokazała w Genewie przepiękny modelkoncepcyjny Alfieri. Auto trafi do seryjnej produkcji i na rynku pojawi się w2016 roku.

 

Maserati Levante szykowane na przyszły rok

Najświeższe plotki z obozu Maserati zapowiadają premierę produkcyjnejwersji SUVa Maserati na początek przyszłego roku. Levante ma zadebiutować natargach NAIAS w Detroit.

 

Maserati Levante zadebiutuje na targach w Genewie

Prezes Maserati zapowiedział na trwających targach we Frankfurcie, że na kolejnej tego typu imprezie, odbywającej się w Europie jego marka zaprezentuje światu długo wyczekiwanego SUVa Levante.

 
 

Zwiększono produkcję Maserati Levante

Włoski producent poinformował o zwiększeniu produkcji swojego pierwszego SUV-a. W fabryce w Mirafiori została właśnie uruchomiona druga zmiana -wszystko dzięki dużemu zainteresowaniu modelem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019