Wyszukiwałeś:

Levorg

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Levorg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Subaru zapowiada model Levorg

Japoński producent spod znaku plejad pokazał kilka zdjęć zapowiadającychmodel Levorg, który zadebiutuje na zbliżających się targach w Tokio.

 
 
 

Motoryzacyjna bitwa o Midway

W historii II wojny światowej Bitwa o Midway to punkt zwrotny w wojnie naPacyfiku rozgrywanej pomiędzy siłami USA i Japonii. Teraz nikt o Midway niewalczy, ale owym Midway przez najbliższe dni będzie świat motoryzacji. Otonajciekawsze premiery odbywających się równolegle targówmotoryzacyjnych w Tokio i Los Angeles.

 

Subaru Levorg już wiosną na rynku

Trwające targi motoryzacyjne w Tokio dostarczyły kilka ciekawych premierpochodzących od japońskich producentów. Jedną z nich jest SubaruLevorg, które wiosną trafi na rynek.

 
 
 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 

Car Of The Year 2016 - lista nominowanych

Znamy listę kandydatów nominowanych do przyszłorocznego konkursu Car OfThe Year 2016. Na liście znalazło się 35 aut. Zobacz, jaki model ma szansęzostać samochodem roku 2016.

 

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Jeden z najbardziej charakterystycznych silników w historii motoryzacjiobchodzi swoje 50. urodziny. Pierwsza jednostka o przeciwległych cylindrachpojawiła się w Subaru 1000 w 1966 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019