Wyszukiwałeś:

Lincoln

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lincoln

Spróbuj też wyszukać: lincoln mark VIII cadillac eldorado cadilak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lincoln

Firma Lincoln została założona w 1917 roku, a pierwszy samochód tej marki (model V8) pojawił się na drogach w 1920 r. Jednak już dwa lata później Lincoln zostaje przejęty przez Forda będąc najbardziej luksusową marką w gamie koncernu Ford.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Lekki powiew Lincolna

Na zakończonych wczoraj nowojorskich targach motoryzacyjnych należąca doForda marka Lincoln zaprezentowała studyjny model z segmentu średnich autluksusowych.

 

Lincoln MKX: Limuzyna w CUV

Amerykański Lincoln przedstawia nowego reprezentanta z segmentu autluksusowych. Nie jest to jednak pospolita limuzyna lecz CUV (Crossover UtilityVehicle). Lincoln MKX ma wprowadzić na rynek trochę świeżości i przekonaćdo siebie część klientów Lexusa.

 

Lincoln: Zmodyfikowany Zephyr

Amerykański Lincoln zmienia stylistykę, silniki i nazwę w modelu Zephyr 2007.Auto swoją premierę będzie świętować na Salonie Samochodowym w Chicago.

 

Lincoln dla młodych, niekoniecznie bogatych

Wskaźniki sprzedaży najnowszego modelu Lincoln Zephyr pokazują, że luksusowamarka przeżywa odrodzenie, a jego grupa docelowa zmienia się ze starszychużytkowników powracających do marki na mniej konserwatywnych imłodych.

 

Wizja limuzyn Lincolna

Należąca do koncernu Forda, luksusowa marka Lincoln na salonie samochodowym wDetroit zaprezentuje swój najnowszy model koncepcyjny o nazwie MKR.Projekt ten jest w pewnym sensie zwiastunem nowej sztuki amerykańskiegoproducenta w budowaniu samochodów.

 

Lincoln globalną marką?

Czy należąca do Forda marka Lincoln wkrótce pojawi się w sprzedażytakże na innych kontynentach? Jak na razie nie ma jakichś konkretnychplanów, jednak władze Forda nie odrzucają całkowicie tego pomysłu.

 

Lincoln MKT 2010

 

Nowy Lincoln MKT na rok modelowy 2010 - mojeauto.tv

 

NAIAS Detroit 2010 : Lincoln MKX

 

Lincoln MKX - NAIAS Detroit 2010 - mojeauto.tv

 

Lincoln Continental Concept - amerykański powrót do klasy premium

Lincoln Continental od 1939 jest synonimem amerykańskiego luksusu najwyższejklasy. Dlatego nowa generacja tego auta jest wyczekiwana w sporym napięciu.Amerykanie chyba jednak nie zawiodą niczyich oczekiwań...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018