Wyszukiwałeś:

Logan

. Znaleziono 308 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Logan

Spróbuj też wyszukać: bravo dacia logan note

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 308 wszystkich):

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

"Francuski" Logan

Dacia Logan miała być tanim autem przede wszystkim dla krajów EuropyWschodniej. Tym czasem niespodziewanie produkt współtworzony przez Renaultzbiera doskonałe wyniki sprzedaży także we Francji.

 

Logan z dieslem

Dacia Logan oferowana jest teraz także z silnikiem wysokoprężnym 1,5 dCiopartym na technologiach z układem wtrysku bezpośredniego common rail drugiejgeneracji.

 

Dacia Logan 1.5 dCi: Krytyk się nie boi

Szukasz taniego, oszczędnego, ale jednocześnie dość dużego auta rodzinnego?Idealną propozycją wydaje się w takim wypadku być Dacia Logan zwysokoprężnym silnikiem 1,5 dCi.

 

Dacia Logan w wersji Van

Dacia zaprezentowała właśnie pierwsze fakty o trzeciej już wersjinadwoziowej Logana. Dacia Logan Van będzie pierwszym dostawczym modelem tejrumuńskiej marki i poszerzy grono pojazdów użytkowych koncernu Renault.

 

Dacia Logan MCV: Drugi z serii

Nieoczekiwany chyba tak do końca sukces Dacii Logan w wersji sedan spowodował,iż władze firmy natychmiast podjęły decyzję o wypuszczeniu na rynekkolejnych wersji nadwoziowych tego auta. Pierwszym w kolejce jest Logan MCV,czyli mieszanka kombi z minivanem.

 

Logan w Argentynie i Brazylii

Dwa największe kraje Ameryki Południowej będą kolejnymi rynkami, gdzie dosprzedaży trafi Logan. Logan – pod marką Renault – pojawi się wArgentynie w maju oraz w Brazylii w lipcu.

 

Logan pickup i van już w sprzedaży

Do sprzedaży na polskim rynku trafiły właśnie dwie kolejne wersje modeluDacia Logan. Tym razem pełniące funcję aut dostawczych - pick up oraz van - awięc z otwartą bądź zabudowaną przestrzenią ładunkową.

 

Dacia Logan Van i pickup z fabrycznym gazem

Dacia wprowadza do swojej oferty modele Logan Van oraz Logan Pick-up zfabrycznie montowaną instalacją gazową. Logan Van w wersji Confort dostępnyjest w cenie 32.358 zł netto, a cena Logana Pick-up w wersji Confort to 32.154zł netto

 

Dacia Logan: Walka o prestiż

Atrakcyjna cena, przestronne wnętrze i olbrzymi bagażnik okazały sięwystarczającą receptą na sukces pierwszej generacji Dacii Logan. Jednak terazjuż tak łatwo może nie być, a to za sprawą większej konkurencjiwśród małych sedanów. Czy zatem nowy Logan ma jeszcze inne atutyw swoich "rękach"?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018