Wyszukiwałeś:

Lola

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lola

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

F1: Trzy nowe zespoły w F1

Zwiększenie rywalizacji w Formule 1 to priorytet organizatorów.Wkrótce w tym elitarnym sporcie pojawią się 3 nowe zespoły.

 

USF1 - czarny koń sezonu 2010 z Ameryki?

Ostatnie zawirowania wokół składu ekip startujących w Formule 1 w roku2010, a także nie zwalniająca ani na trochę tegoroczna regulaminowa karuzela,mogą mieć bezpośrednie przełożenie na układ sił w przyszłym sezoniekrólowej moto-sportu. Czy śladami fenomenalnego i tak samoniespodziewanego debiutu w tegorocznej edycji "jedynki" zespołu BrawnGP, pójdą inne nowe zespoły?

 

FIA narzuciła silniki "nowym" w F1?

Masz silnik Cosworth - jedziesz w Formule 1. Nie masz - proste, nie jedziesz.Tak przynajmniej twierdzą zespoły, którym nie dane będzie wystartowaćw nowym sezonie Formuły 1.

 
 
 

Caterham-Lola SP/300.R - oj, dzieje się,

Caterham stworzył wart 100 tysięcy dolarów prototyp samochodu,który określa jako "nowy ekscytujący rozdział w jegohistorii".

 

Wątek na forum: Infiniti FX30d: Sportowy SUV z dieslem

Imponująca fura! Także jeśli chodzi o cenę. Ludkowie mili, powiedzcie mi kto kupuje takie auta? Poza mafiozami czy też rydzykopodobnymi "biznesmenami". Myślę, że nawet gdyby mnie było stać na takie auto, to też bym go nie kupił - toż zaraz jakieś bycze karki by mi ją rąbnęły i jeszcze p...

 

Legendarny konstruktor ogłasza bankructwo

Wielu zapewne nie kojarzy na pierwszy rzut oka firmę Lola, ale fani sportów motorowych od razu rozpoznają legendarnego konstruktora,który startował w F1, Le Mans czy CART. Lola niestety zgłosiławniosek o ochronę prawną w procesie bankructwa.

 

Battle Royale - najszybsze pojedynki w Polsce

Sporty motorowe mają swoich licznych fanów na całym świecie i wraz zszybkim rozwojem technologicznym pojazdów przybierają nawidowiskowości. 23 i 24 sierpnia 2014 roku na lotnisku w Białej Podlaskiejodbędzie się Battle Royale – pierwsze w Polsce wyścigi na odcinkujednej mili.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019