Wyszukiwałeś:

Lotos

. Znaleziono 233 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lotos

Spróbuj też wyszukać: orlen lotos optima

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 233 wszystkich):

Nowe stacje w sieci LOTOS

Kilkanaście nowych stacji paliw zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwychpolskich trasach planują wybudować do końca roku LOTOS Paliwa. Tylko w marcuspółka rozpoczęła budowę dwóch obiektów zlokalizowanychw Krakowie i Szczecinie.

 

Lotos będzie miał biodiesel

Lotos uruchomił w Czechowicach-Dziedzicach fabrykę, w której powstawaćbędą biokomponenty używane jako dodatek do oleju napędowego i produkcjipaliwa popularnie zwanego biodieslem.

 

Kia LOTOS Cup 2009 - zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie na torze Hungaroring odbędzie się pierwszategoroczna runda wyścigów markowych Kia LOTOS Cup. Kierowcy wsamochodach Kia Picanto i Kia cee`d rozpoczną rywalizację o tytułymistrzowskie i zwycięstwa w pucharach Picanto LOTOS Cup i cee`d LOTOS Cup.

 

Pierwszy MOP Lotos-u już otwarty

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Spółka Lotos Paliwa oddała właśnie do użytku pierwsze tzw. MiejsceObsługi Podróżnych. Stację wraz z całą ofertą usług skierowanychdo kierowców uruchomiono w Kołbaskowie, przy autostradzie A6prowadzącej z Polski do Niemiec.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

Kia Lotos Cup: Emocje w Pozaniu

Druga runda wyścigowego serialu Kia LOTOS Cup na poznańskim torze przyniosłacały szereg sensacyjnych wydarzeń. Po raz pierwszy w historii markowychpucharów pierwsze pole startowe wywalczyła dziewczyna, sprawiając sobiewymarzony prezent urodzinowy.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

Lotos podpisał rekordowy kontrakt z Shellem

4 miliardy złotych to wartość kontraktu na dostawy paliw, które GrupaLOTOS S.A. zrealizuje na rzecz firmy Shell Polska Sp. z o.o. w 2011 r.

 

Są już pierwsze stacje Lotos Optima

Otwarte zostały trzy pierwsze stacje paliw sieci Lotos Optima w ramach segmentustacji ekonomicznych. Wszystkie stacje są położone w Warszawie przy trasieS7. Niebawem będą uruchamiane kolejne stacje tej sieci.

 

50 stacji LOTOS Optima w pół roku

Zgodnie z zapowiedziami spółka LOTOS Paliwa uruchomiła w ubiegłym roku50 stacji LOTOS Optima. Jednocześnie firma pobiła rekord włączając doswojej sieci aż 63 nowe placówki.  

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021