Wyszukiwałeś:

Lotus

. Znaleziono 363 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lotus

Spróbuj też wyszukać: lotus elise Lysie mazda mx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 363 wszystkich):

Lotus Exige S: Mocniejszy

Na Salonie Samochodowym w Genewie brytyjski Lotus zaprezentuje wzmocnionąwersję modelu Exige oznaczoną symbolem S. Dzięki kilku zabiegom w silnikusportowy Lotus jest mocniejszy o 30 KM.

 

F1: Lotus bez Coswortha

Cosworth potwierdził, że zespół Lotus nie będzie w przyszłym sezoniekorzystał z jego silników do napędzania swoich bolidów.Osiągnięto porozumienie w sprawie zerwania 3-letniego kontraktu.

 

F1: Lotus akcjonariuszem w Renault F1 Team

Stało się to, o czym dyskutowano już od kilku tygodni. Lotus Group wykupiłczęść akcji zespołu Renault F1 Team i jednocześnie został głównymsponsorem ekipy z Enstone. W nowym sezonie team Roberta Kubicy wystartuje jużpod nowym szyldem - Lotus Renault GP Team.

 

F1: Fauzy testowym w Lotus Renault GP

Wyjaśniła się sprawa kierowcy testowego w przemianowym zespole RobertaKubicy, Lotus Renault GP. Trzecim kierowcą stajni został Fairuz Fauzy.

 

F1: Team Lotus przejął Caterham Cars

Tak jak przypuszczano właściciel zespołu Formuły 1 - Team Lotus, TonyFernandes wykupił większość udziałów w brytyjskiej manufakturzeCaterham Cars. Kolejnym krokiem będzie przemianowanie teamu, zgodnie zzałożeniami planu biznesowego.

 

Salon marki Lotus od września w Polsce!

We wrześniu tego roku w Warszawie nastąpi otwarcie pierwszego autoryzowanegosalonu sprzedaży brytyjskiej marki Lotus.

 

Team Lotus zmieni nazwę?

W sezonie 2011 mamy dwa zespoły, które chcą uchodzić za spadkobiercęlegendy Colina Chapmana'a. Jednak od przyszłego sezonu prawdopodobnie w stawcebędzie tylko jeden zespół noszący nazwę "Lotus

 

Lotus będzie świętował jubileusz Goodwood

Marka Lotus w przyszłym roku będzie obchodzi 60-tą rocznicę powstania. Taką rocznicę zawsze trzeba uczcić i to najlepiej tak by zapadła w pamięćfanów motoryzacji. Nie ma lepszego miejsca do świętowania niż Festiwal Prędkości w Goodwood.

 

Lotus: Czy dzięki temu rozwiązaniu będą najlepsi?

W minionym sezonie zespół Lotus zaprezentował innowacyjny przedni wydech, wszyscy obserwatorzy zastanawiali się jakie korzyści zespół(wtedy jeszcze Lotus Renault GP) będzie miał dzięki nowemu systemowi. Stało się inaczej, przedni wydech nie sprawdził się tak jak tegooczekiwali w Enston. W tym sezonie zespół znów wprowadza coś nowego.

 

Lotus przedstawił oficjalnego tunera

Lotus brytyjska marka, która wciąż należy do malezyjskiego Protona zaprezentowała swojego oficjalnego tunera. Zaszczyt ten przypadł niemieckiejfirmie Mansory, która stworzyła wiele majestatycznych projektów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021