Wyszukiwałeś:

Louis X

Vuitton X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Louis Vuitton

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Colt CZC: Kabrio-krasnal w Polsce

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutował właśnie sportowy Mitsubishi ColtCZC - Coupe-Cabriolet. Dzieło stylistyczne Pininfariny jest dostępne zbenzynowym silnikiem o pojemności 1.5 l. i mocy 109 KM w 2 wersjachwyposażenia - Invite i Instyle. Ceny rozpoczynają się od 68 990 zł.

 

Najładniejsze auto przyszłości

Koncepcyjna Mazda Kaan, zaprezentowana podczas wystawy samochodowej w LosAngeles, zwyciężyła konkurs designerski na Sportowy Samochód 2025roku.

 

Infiniti i Louis Vuitton

Co może mieć wspólnego producent luksusowych samochód orazproducent luksusowych torebek dla kobiet? Dokładnie dowiemy się już wprzyszłym miesiącu podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, ale jużteraz zostały ujawnione pierwsze detale.

 

Maciej Zień i Citroen DS3

Znany polski projektant rozpoczął współpracę z Citroënem.Przygoda Macieja Zienia z marką rozpoczęła się w kultowym już salonie C_42na Polach Elizejskich.

 

Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj

Citroen organizuje międzynarodowy konkurs designerski, w którymtwórcy z całego świata będą mogli wykazać się swojąkreatywnością personalizując Citroena DS3. Zwycięski projekt zostaniewyeksponowany w C_42 – salonie Citroena na Polach Elizejskich w Paryżu, aod 2011 roku wprowadzony do sprzedaży.

 

"Każdy Jaguar zaczyna jako szkic..."

Każdy Jaguar zaczyna swoje życie jako szkic na kartce papieru. Wizjeprojektantów pojawiają się pierwotnie jako kilka ostrych linii,następnie ewoluują do bardziej skomplikowanych projektów. Ostatecznykształt prototypu stworzony w programie graficznym powstaje na długo zanimprawdziwy samochód wyjedzie na nasze drogi.

 

Louis Vuitton nagradza Jaguara

Jaguar CX-75 zdobył nagrodę Louis Vuitton Classic Concept Award 2010. Juryzłożone ze znawców motoryzacji, designu i produktów luksusowychdoceniło projekt koncepcyjnego supersamochodu zaprezentowanego na paryskichtargach motoryzacyjnych w 2010 roku.

 

Najlepszy koncept 2011 roku

Podczas 10. edycji North American Concept Vehicle of the Year Awards w Detroitwybrano najlepsze modele koncepcyjne 2011 roku. Najbardziej "ZnaczącymModelem Roku 2011" został hybrydowy Jaguar C-X75. Jest to trzeci model whistorii Jaguara odznaczony w tym plebiscycie – po Jaguarze ALC w 2005oraz C-XF w 2007 roku.

 

Maserati MC Stradale dla czterech osób

Włoski producent aut doszedł do wniosku, że topowemu, sportowemu modelowiczegoś brakuje. Włosi dyskutowali, debatowali i w końcu znaleźli te braki.Ale czy na pewno GranTourismo MC Stradale potrzebowało dwóchdodatkowych siedzeń?

 

Peter Schreyer ponownie doceniony

Peter Schreyer podczas 29. edycji wystawy Festival Automobile International wParyżu został uhonorowany nagrodą "2014 Grand Prix du Design",która jest wyrazem uznania za wyjątkowe talenty na polu designu wkontekście międzynarodowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Louis Vuitton".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019