Wyszukiwałeś:

Lublin X

3 X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lublin 3

Spróbuj też wyszukać: Lublin 3372 lublin 3 dane techniczne lublin 3 intrall kontener dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Wszystko o samochodach FS Lublin

Przedsiębiorstwo państwowe Fabryka Samochodów Ciężarowych w Lublinie powstało w 1950 r. Pierwszy samochód Lublin - 51, produkowany na licencji radzieckiej, opuścił taśmę montażową 7 listopada 1951 r. W 1995 r. podpisana została umowa z koreańskim Daewoo, w wyniku której powstało Daewoo Motor Pols...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wszystko o samochodach Intrall Lublin

Lublin 3 to polski przedstawiciel w segmencie średnich aut dostawczych. Samochód produkowany jest przez firmę Intrall, która w swojej ofercie poza Lublinem 3 ma także terenowe Honkery oraz samochody specjalistyczne. Lublin 3 pod marką Intrall obecny jest na rynku od 2004 roku (wcześniej sprzedawa...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowości z "Koziego Grodu"

To już drugi rok działalności, w którym nowy, polski producent samochodówdostawczych, pod firmą INTRALL Polska Sp. z o.o. skutecznie przywrócił markę LUBLIN 3 dla polskiego rynku motoryzacyjnego oraz konsekwentnie umacniapozycję swoich produktów w segmencie średnich samochodów dostawczych.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Lublin dostanie pieniądze na węzeł

Podpisano umowę na dofinansowanie projektu związanego z budową węzłaPoniatowskiego w Lublinie, który został ukończony pod koniec ubiegłegoroku (po 21 latach). Miasto otrzyma dofinansowanie na ostatni etap inwestycji,który został zrealizowany w latach 2006-2008.

 
 

Lublin wróci na drogi

Do uruchomienia produkcji Lublina – polskiego auta dostawczego - szykujesię firma DZT Tymińscy, producent m.in. części do samochodów. Roktemu spółka z Siemiatycz kupiła od syndyka Daewoo Motor Polska (DMP)majątek produkcyjny w Lublinie oraz prawa do produkcji samochodu terenowegoHonker – czytamy w Pulsie Biznesu.

 

Ekspresowa S17 Sielce – Bogucin na start

W kwietniu ruszą prace przy budowie drogi ekspresowej S17 na Lubelszczyźnie.Podpisano umowę na realizację 23 kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S17pomiędzy węzłami Sielce i Bogucin (woj. lubelskie). Koszt robótwyniesie nieco ponad 624 mln zł. Prace na budowie kolejnego fragmentu drogiekspresowej S17 Kurów – Lublin – Piaski ruszą w kwietniu.

 

Znamy ceny za czwarty odcinek S17 Kurów - Lublin - Piaski

Nieco ponad 474,8 mln zł wyniosła najniższa z 13 ofert złożonych na budowękolejnego odcinka drogi ekspresowej S17, od węzła Dąbrowica do węzłaLubartów (zadanie nr 3). Najwyższa wyniosła ponad 756,1 mln zł.Tymczasem GDDKiA zamierza przeznaczyć na budowę tego odcinka trasy blisko696,3 mln zł.

 

Obwodnica Lublina coraz dłuższa

Kierowcy korzystają już z trzech odcinków drogi ekspresowej S17 naterenie województwa lubelskiego. W ostatnich dniach oddano do użytkutrasę pomiędzy węzłami Jastków i Lublin Sławinek wraz z łącznikiemdo przedłużonego miejskiego odcinka al. Solidarności.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lublin 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018