Wyszukiwałeś:

Lubo

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lubo

Spróbuj też wyszukać: lublin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Avia do 12 ton

a co z polskim Lubo??? ~LL

 

Wątek na forum: Koniec Intralla

Szkoda! Lubo może nie było najładniejsze, ale jednak coś się działo w polskiej motoryzacji. Z czasem mógłby być z tego liczący się producent. ~taki jeden

 

LUBO - nowa generacja pojazdów z Lublina

Fabryka INTRALL Polska z Lublina wyruszyła na podbój Europy i świata z nowąofertą. Co będzie orężem? "LUBO" - nowoczesny pojazd dostawczy wsegmencie 2.9 t - 4.6 t.Samochód ten został zaprezentowany klientom na targachIAA Hannover we wrześniu 2006r.

 

Nowy Lubo z oferty Intrall

Fabryka Intrall Polska Sp. z o.o. z Lublina wyruszyła na podbój Europy iświata z nową ofertą. Co będzie orężem? Lubo - nowy pojazd dostawczy wsegmencie 2.9 t - 4.6 t.

 

Gorsze czasy dla lublinów

Producenci samochodów dostawczych mają w tym roku powody do zadowolenia.Sprzedaż półciężarówek, w przeciwieństwie do aut osobowych, rośnie. Zjednym wyjątkiem - furgonetek Lublin. Po dziewięciu miesiącach zakładopuściło o 30 proc. mniej pojazdów niż w ubiegłym roku.

 

Intrall planuje

Firma Intrall z Lublina planuje w najbliższym czasie wdrożenie nowychtechnologii, a także wprowadzenie na rynek nowej gamy samochodów dostawczychLubo”. Obecnie spółka zajmuje się produkcją samochodówdostawczych Lublin 3 we wszystkich możliwych wersjach, a także produkujesamochody terenowe Honker, głównie na potrzeby Wojska Polskiego.

 

Przez silnik Intrall ograniczył produkcję

Zapasy aut oraz brak homologacji na nowy silnik zmusiły spółkę Intrall zLublina do drastycznego ograniczenia produkcji. W styczniu i lutym spółkawyprodukowała zaledwie 6 lublinów, co oznacza spadek w porównaniu z ubiegłymrokiem o 97,8 proc.

 
 

Intrall Rus podpisał List Intencyjny

Firma Intrall Rus podpisała List Intencyjny z Polską Agencją Informacji iInwestycji Zagranicznych oraz Województwem Zachodniopomorskim. Firmazamierza uruchomić na terenie województwa zachodniopomorskiego ośrodekbadawczo - naukowy i fabrykę samochodów. Informację przekazała PolskaAgencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Wątek na forum: Nowy Lubo z oferty Intrall

RETY!!! JAKIE TO BRZYDKIE!!! ~Esteta

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018