Wyszukiwałeś:

Luca X

Rossetti X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Luca Rossetti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Rajd Barbórka: Kuchar dołączył do legend

Tomasz Kuchar po raz czwarty w karierze wygrał prestiżowy Rajd BarbórkaWarszawska - Kryterium Asów. Wrocławianin jadący Peugeotem 307 WRCliczbą zwycięstw zrównał się z tak znanymi kierowcami rajdowymi jakMarian Bublewicz i Paweł Przybylski.

 

Rajd Polski: Rossetti z jedynką

Zapowiada sie polsko-włoski pojedynek o zwycięstwo w tegorocznym RajdziePolski. Na liście zgłoszeń do rajdu – rundy mistrzostw Europy widnieje48 załóg, a dalsze cztery uzupełniają stawkę w eliminacji mistrzostwnaszego kraju.

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Rossetti oficjalnym kierowcą Abartha

Luca Rossetti będzie oficjalnym kierowcą rajdowym Abartha w sezonie 2011 irazem z pilotem Matteo Chiarcossi wystartują w Rajdowych Mistrzostwach Włoch2011 samochodem Abarth Grande Punto S2000 wyposażonym w ogumienie firmyMichelin.

 

Oleksowicz na podium Rajdu Chorwacji

Po zwycięstwie Leszka Kuzaja (2002), drugich miejscach Michała Sołowowa(2008, 2009), znowu mamy miły polski akcent w Croatia Rally. Po przejechaniu 15asfaltowych odcinko?w specjalnych, o łącznej długos?ci 247 km MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski, zawodnicy zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATORzajęli 3. miejsce w Rajdzie Chorwacji.

 

Rally Ypres: Życiówka Sołowowa

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli czwarte miejsce wklasyfikacji generalnej GEKO Ypres Rally w Belgii - czwartej rundzie rajdowychMistrzostw Europy i piątej cyklu Intercontinental Rally Challenge. ZałogaCersanit Rally Team triumfowała w punktacji ME, wyprzedzając aktualnegomistrza Starego Kontynentu, Włocha Lucę Rossetiego (Abarth Grande PuntoS2000).

 

Luca Rossetti na 68. Rajdzie Polski

Specjalnie na zaproszenie Fiat Auto Poland na mazurskie oesy przyjedzie LucaRossetti wraz ze swoim pilotem Matteo Chiarcossi'm. Załoga wystartujesamochodem Abarth Grande Punto S2000.

 

Kajto wygrywa na Mazurach

Kajetan Kajetanowicz razem z pilotem Jarosławem Baranem wygrali 68. RajdPolski. Zespół LOTOS Dynamic Rally Team jest pierwszą  od 87 latpolską załogą, która zwycięża drugi raz z rzędu w Rajdzie Polski.

 

Oleksowicz na pudle w Antibes

260 km rywalizacji na krętych drogach francuskich Alp już za kierowcami ipilotami. Polska załoga zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATOR – MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski startująca Fordem Fiestą S2000 zameldowałasię na mecie 46. Antibes Rally Côte d'Azurna 3. miejscu w klasyfikacjigeneralnej rajdu.

 

Luca Rossetti Mistrzem Europy

Włoski kierowca Luca Rosstti wraz z pilotem Matteo Chiarcossim zdobyli po raztrzeci tytuł Rajdowych Mistrzów Europy. Załoga Abartha Grande PuntoS2000 przypieczętowała tytuł podczas Rally du Valais w Szwajcarii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Luca Rossetti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019