Wyszukiwałeś:

Luca X

di X

Montezemolo X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Luca di Montezemolo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Szef Ferrari wystawił auto

Prezes Ferrari Luca di Montezemolo wystawił własne Ferrari 599 GTB Fioriano naaukcję. To pierwsza tego typu próba sprzedania samochodu przez włoskastajnię.

 

Szef Ferrari zdradza plany Schumachera

Luca di Montezemolo, szef Ferrari przyznał, że Michael Schumacher jestzainteresowany powrotem do Formuły 1 w roli kierowcy. Obaj panowie doszli doporozumienia w sprawie ewentualnego zakończenia współpracy w momenciekiedy "Schumi" miałby podpisać kontrakt z zespołem Mercedes GP.

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Montezemolo: Ferrari musi zareagować!

Prezydent Ferrari, Luca di Montezemolo twierdzi, że fabryczny zespółF1: "nie może pozwolić sobie więcej na marnowanie okazji" wtegorocznym sezonie Formuły 1. Włoch odniósł się w ten sposóbdo słabej postawy całego zespołu w ostatnim Grand Prix Wielkiej Brytanii.

 

Montezemolo: Massa i Alonso z równymi szansami

Karty rozdane na nowo. Prezydent Ferrari Luca di Montezemolo mówi, że wnowym sezonie obaj kierowcy zespołu będą mieli równe szanse.Przynajmniej na starcie sezonu.

 

Montezemolo znów grozi

Luca di Montezemolo po raz kolejny grozi, że Ferrari odejdzie z Formuły 1.Włoch stwierdził, że kwestia pozostania jego zespołu w F1 uzależniona będzie od zmian w przepisach. Montezemolo chce otwarcia na badania nowychtechnologii, testy oraz możliwość pojawienia się aut klienckich.

 

Ferari nie wypuści akcji firmy

Gdzieś musiały pojawić się plotki mówiące, że Ferrari wypuściswoje akcje na sprzedaż skoro Luca di Montezemolo sprostował te informacje. Pewnie wiele osób już szykowało się by móc zakupić choćniewielki procent pakietu własnościowego producenta z Maranello.

 

Montezemolo: Następca Enzo pod koniec roku

Podczas ogłoszenia ostatnich wyników sprzedażowych szef Ferrari potwierdził informacje, które od pewnego czasu pojawiają się w Internecie, a dotyczące następcy Enzo.

 

Luca di Montezemolo nadal za sterami Ferrari

Dowodzić firmą to szuka nie łatwa, a stać na czele potężnej globalnejmarki to już wyzwanie, któremu sprostać mogą nieliczni. Na czelemarki Ferrari nadal będzie stać Luca di Montezemolo, który będziewspierany przez Amedeo Felisę.

 

Szef Ferrari odchodzi!

Luca di Montezemolo to człowiek, którego w świecie motoryzacji nietrzeba przedstawiać. Legendarny szef stajni z Maranello po 23 latach opuszczafirmę mimo doskonałych wyników finansowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Luca di Montezemolo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019