Wyszukiwałeś:

Lucas X

di X

Grassi X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lucas di Grassi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

F1: Wielkie zmiany w teamie Renault?

Ważą się losy Nelsinho Piqueta w zespole Renault. Brazylijczyk jeździ słaboi najprawdopodobniej odejdzie z francuskiego teamu. Nieznana jestrównież przyszłość Fernando Alonso, który wciąż niezdecydował czy zostaje. Najpoważniejszym kandydatem na miejsce Piqueta jestjego rodak Lucas di Grassi.

 

Wieści z Paddocku: Kubica u Rosjan?! Loeb bez superlicencji

Renault, team do którego trafi Robert Kubica w przyszłym sezonieFormuły 1 zastanawia się nad sprzedażą swego zaplecza! Podobno są dwajpotencjalni nabywcy.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Virgin Racing z sieci

Nowy zespół w stawce Formuły 1, Virgin Racing przedstawił swójpierwszy bolid. Prezentacja VR-01 nie odbyła się jednak na torze, a wInternecie.

 

GP Bahrajnu: Mocne uderzenie Ferrari

Pierwszy wyścig sezonu i od razu dublet. Kierowcy Ferrari Fernando Alonso iFelipe Massa, potwierdzili wysoką formę z zimowych testów w Grand PrixBahrajnu. Trzecie miejsce zajął Lewis Hamilton z McLarena. Robert Kubica byłjedenasty.

 

F1: Di Grassi testowym Pirelli

Brazylijski kierowca Lucas di Grassi został kierowcą testowym Pirelli.26-latek zasiądzie za kierownicą testowego samochodu Toyota TF109, abyrozwijać najnowszą generację opon do Formuły 1 podczas przynajmniej pięciutestów w tym roku.

 

Audi wygrywa po raz 12. na Circuit de la Sarthe

Audi wygrywa po raz 12. na Circuit de la Sarthe  Producent z Ingolstad poraz kolejny pokazał kto rządzi w 24h godzinnym wyścigu Le Mans. Cały światsportu motorowego żyje jednak tragedią, która wydarzyła się wsobotę.

 

Formuła E coraz bliżej

Podczas targów CES w Las Vegas odwiedzający mogli zobaczyć bolid SparkSRT_01E konstrukcji Renault, który zaprezentował się na ulicachstolicy amerykańskiej rozrywki.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Lucas di Grassi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019