Wyszukiwałeś:

Lukoil

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Lukoil

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wątek na forum: Stacje na A-2 i A-4

no to super!!!! moze tak do konca 2009 roki w koncu bedą ~dziadek

 

Wątek na forum: Już niedługo powstaną MOP-y na A-4 i A-2

coś mi mówi że na Łukoil to ja nie bede tankowal:) ~bob budowniczy

 

Stacje na A-2 i A-4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o planowanymuruchomieniu pierwszych Miejsc Obsługi Podróżnych na autostradach A-2 iA-4 w połowie 2008 roku.

 

LOTOS dostarczy paliwa BPz

Grupa LOTOS S.A. zawarła z BP Polska umowę dotyczącą sprzedaży paliwpłynnych. Szacunkowa wartość porozumienia, w ramach którego gdańskikoncern dostarczy olej napędowy oraz benzynę bezołowiową 95 i 98 wynosi 1,3mld zł.

 

Barter przejmuje LPG od Lukoil

Barter SA - największa w kraju firma z rdzennie polskim kapitałem w branżyLPG – podpisała umowę nabycia segmentu działalności Lukoil Polskazwiązanego z LPG.

 

Lotos dla Lukoila

Grupa LOTOS sprzeda Lukoil Polska paliwa płynne za szacunkową wartość 675mln zł. Oie firmy podpisały stosowną umowę 22 grudnia br.

 

Stacje Lukoil docenione przez klientów

Lukoil zajął pierwsze miejsce w kategorii stacje benzynowe w rankingu"Jakość Obsługi" organizowanym przez konsumencki portal internetowywww.jakoscobslugi.pl i dziennik "Rzeczpospolita". Swoje opiniewyraziło ponad 200 tysięcy osób.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Wczoraj doszło do podpisania umowy pomiędzy Lukoil Europe BV, a austriackim koncernem na sprzedaż stacji w Polsce, na Litwie i Łotwie.Oznacza to, że rosyjski koncern wycofuje się z rynku nadwiślańskiego orazkrajów bałtyckich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019