Wyszukiwałeś:

M X

Gmbh X

. Znaleziono 131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M Gmbh

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

Już 300 tys. BMW M!

Co oznacza dodatkowa literka "M" w autach BMW, wiedzą chyba wszyscyfani motoryzacji, nie tylko miłośnicy tej bawarskiej marki. BMW M GmbH,trzydzieści lat od rozpoczęcia produkcji pierwszej seryjnej "eMki",wyprodukowało już 300 tys. aut.

 

BMW: Hybryda dla serii M

W monachijskiej centrali BMW zastanawiają się nad wprowadzeniem do sportowychmodeli serii M technologii oszczędzania paliwa. Największe szanse realizacjitego projektu ma wykorzystanie napędu hybrydowego.

 

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

BMW zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz X6, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

M Power z silnikiem diesla?

Tak, to całkiem możliwe. Sportowa dywizja BMW walczy z redukowaniem trującychgazów do atmosfery i niewykluczone, że właśnie poprzez zastosowaniesilnika diesla w modelach z serii M uda się uzyskać wymarzone rezultaty.

 

Seria 1 z literką M

Według najświeższych informacji wynika, że BMW rzeczywiście przygotowujeserię 1 z emblematem M.

 

BMW X1 też z M?

Szpiegowscy fotografowie pracujący dla zagranicznych portali przyłapalipodczas testów BMW X1 w bardziej muskularnym wydaniu. Prawdopodobnieniemiecki koncern rozszerzy gamę M o model X1.

 

Nowości dotyczące M5

Podczas wywiadu z Albertem Biermannem, Szefem Produktu w BMW M GmbH serwisAutoblog dowiedział się ciekawych informacji dotyczących m.in. modelu M5.

 

BMW M: Szykuje się coś ciekawego?

Targi w Genewie dopiero za niecałe 3 miesiące, ale już mimo trwającego salonu samochodowego w Detroit producenci powoli wypuszczają, główniedo Internetu pierwsze informacje dotyczące tego co zaprezentują w Szwajcarii. BMW rozpoczyna od podgrzania atmosfery wokół oddziału M GmbH.

 

Co nowego w oddziale M Power?

Podczas rozmowy z serwisem Car & Driver szef BMW M Power zdradził planydotyczące przyszłości modeli sportowych BMW.

 

BMW M obchodzi 40. urodziny

Nikomu nie trzeba przedstawiać działu sportowego BMW. M Power to logo, które znalazło się na wielu legendarnych modelach. Teraz marka M Power świętuje swoje 40. urodziny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M Gmbh".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019