Wyszukiwałeś:

M X

Sport X

. Znaleziono 1713 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1713 wszystkich):

BMW X5 w pakiecie M Sport

Znana nie tylko fanom bawarskiej marki sportowa dywizja "M", tuningującaoptycznie i technicznie modele ze stawki BMW, wprowadziła właśnie do swojegozestawienia nowy samochód. Po raz pierwszy w tym gronie pojawił się model BMWX5.

 

Fiesta S2000 w budowie

Jeszcze tylko kilka tygodni prac w zamkniętych garażach M-Sport, apóźniej pierwsze testy drogowe. Ford poinformował, że prace nadstworzeniem auta rajdowego klasy S2000 na bazie modelu Fiesta, idą pełnąparą.

 

WRC: Nowy zespół w MŚ

Istnieje duża szansa na pojawienie się nowego zespołu rajdowego w WRC. Jakdonosi magazyn Autosport jego założycielem ma być Ken Block, wschodzącagwiazda amerykańskich sportów motorowych. Drugim kierowcą zespołuprzypuszczalnie miałby zostać Chris Atkinson.

 

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

BMW 125d M: Cichy prowokator

James Bond ma swojego człowieka od gadżetów - Q. W BMW jest podobnie.Za wymyślanie zabawek dla niegrzecznych facetów odpowiedzialna jestarmia inżynierów z departamentu M. W teście jedna z ich ostatnichnowinek - BMW 125d M Sport.

 

Tylko 100 egzemplarzy BMW X6 M Design Edition

Bawarczycy pokazali limitowaną edycję modelu X6 - M Design Edition. Tylko 100szczęśliwców będzie mogło zakupić ten wyjątkowy model od BMW.

 

Oto rajdowa Fiesta Kubicy!

Tak prezentuje się malowanie nowej rajdówki Roberta Kubicy. W takichbarwach Polak będzie podbijał trasy tegorocznych mistrzostw WRC.

 

Kubica z nowym autem w Rajdzie Portugalii

Na oesach w Argentynie zabrakło Roberta Kubicy, który skupiał się nareorganizacji zespołu RK World Rally Team. W Portugalii Robert Kubicazasiądzie za kierownicą nowej Fiesty WRC przygotowanej m.in. przez M-Sport.

 

Hardcore'owy Ford Transit od M-Sport

Dwie brytyjskie firmy postanowiły w sposób wyjątkowy uczcić 50.rocznicę pojawienia się na rynku Forda Transita. Powstał specjalnie zmodyfikowany egzemplarza Transita.

 

Ford Fiesta z solidnym pakietem od M-Sport

M-Sport to firma, która od lat buduje samochody rajdowe na bazie Forda. Czasem brytyjskia marka przedstawia specjalne pakiety dla drogowych aut spodznaku "błękitnego owalu". I teraz M-Sport serwuje nam dodatki do Forda Fiesty. Zobacz, co przygotował rajdowy gigant.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019