Wyszukiwałeś:

M1 X

Concept X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M1 Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: BMW M1 Concept

ciekawe autko. ~Robert

 

Kontynuator BMW M1

W motoryzacyjnym świecie krążą od pewnego czasu plotki na temat planów BMWdotyczących wprowadzenia do sprzedaży modelu, który mógłby konkurowaćMercedesem Klasy SL, a zarazem dysponowałby osiągami modelu Z8.

 

BMW M1, ale hybrydowe

Niemcy z Monachium po dłuższej przerwie znowu meldują się ze sportowymsamochodem serii M. Niestety nowy model M1, który BMW pokaże na targachIAA we Frankfrucie to jeszcze koncept i nikt do końca nie wie jak możewyglądać. Największą uwagę zwraca jednak jego napęd.

 
 

BMW M1 Concept

 

Futurystyczna wizja BMW M1 wyraźnym nawiązaniem do słynnego pierwowzoru.

 

BMW M1 powraca

W zasadzie, to może nie do końca. Duński projektant sam stworzył właśniemodel samochodu, który mógłby być bez problemu następcąklasycznego M1, które BMW wykreowało przy silnej współpracy zLamborghini.

 

BMW M Power: W Bawarii chcą supersportowe auto

W dzisiejszych czasach trendy w motoryzacji są takie, że w każdym segmenciedobrze jest posiadać swój jeden model. Jeszcze lepiej jest jak samemutworzysz nową niszę, która nagle staje się bardzo popularna. Każdyproducent powinien mieć w swojej gamie hybrydę. Powinien mieć także naszczęście jeszcze jeden model.

 

BMW i8 Concept Spyder: Idąc krok naprzód

BMW od dłuższego czasu pracuje nad ekologiczną linia pojazdów. Jednymz modeli jest sportowe auto oznaczone symbolem i8. Egzemplarze testowe jeżdżą zamaskowane po drogach europy, a BMW dokonuje ostatnich poprawek. Bawarczycy nie skupiają się tylko na tym modelu. Właśnie zaprezentowali i8Concept Spyder.

 

BMW M obchodzi 40. urodziny

Nikomu nie trzeba przedstawiać działu sportowego BMW. M Power to logo, które znalazło się na wielu legendarnych modelach. Teraz marka M Power świętuje swoje 40. urodziny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M1 Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019