Wyszukiwałeś:

M2

. Znaleziono 315 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 315 wszystkich):

Solaris otwiera nową fabrykę

4 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali fabrycznej (13,5 tys. m2)firmy Solaris Bus & Coach S.A. Do końca roku 2007 fabryka powiększy się okolejnych 10 tys. m2. Łączna wartość inwestycji to około 40 mln złotych.Docelowo po zakończeniu inwestycji wydajność produkcji wzrośnie do 8pojazdów dziennie.

 

Będzie BMW M2

Na razie BMW nie wspomina nic o modelu z Serii 2, ale zagraniczni dziennikarzedotarli już do informacji, że BMW zarejestrowało jako znak towarowy nazwęM2.

 

Wątek na forum: Raport z budowy autostrady A1

...i 2300 m2 podbudowy... ja dzisiaj na zadupiaszczej drodze gminnej zrobiłem 3-ma ludźmi (równiarka, walec i 1 łopaciasz) prawie 3000 m2. ~Jotgie

 

Panattoni Europe wybuduje halę dla producenta quadów

Panattoni Europe, wybuduje pierwszą w Europie fabrykę Polaris Industries Inc.Obiekt o charakterze BTS dla amerykańskiego producenta m.in. quadówpowstanie w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy EkonomicznejInvest-Park i będzie liczyć 33 000 m2 powierzchni.

 

BMW M2 szykowane na 2016 rok

Seria 2 już na rynku zdobywa sympatię klientów i jasne jest, że BMW wplanach ma sportową wersję Serii 2. Najnowsze plotki mówią o M2,które pojawi się w 2016 roku.

 

BMW M2 już jesienią

Gama modeli BMW z literką "M" w nazwie ciągle się poszerza.Najnowsze doniesienia mówią o tym, że premiera modelu M2 odbędzie sięw październiku, tuż przed targami NAIAS.

 

Nie będzie BMW M2 Convertible

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia, które mogływskazywać, że w najbliższym czasie na drogach pojawi się nowe BMW M2 zeskładanym dachem. Jednak źródła z Bawarii donoszą, że taki modelsię nie pojawi.

 

BMW M2 GTS od Alpha-N Performance

Niemiecki tuner przygotował bardzo ciekawą modyfikację BMW M2. Auto zdopiskiem GTS to przedsmak dla tych, którzy czekają na seryjne BMW M2GTS.

 
 

BMW M2 od Hamanna

Niemiecki tuner Hamann przygotował duży pakiet dla BMW M2. Zmiany tooczywiście nowy bodykit. Nie zabrakło mechanicznych modyfikacji podnoszącychmoc seryjną auta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019