Wyszukiwałeś:

M2Rally

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M2Rally

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Mojeauto.pl patronem medialnym M2Rally

W dniach 8-10 kwietnia br. w Świdnicy odbędzie się 2 runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE, znany z ubiegłychlat jako Rajd ELMOT. Na starcie pojawi się cała czołówka najszybszychkierowców w Polsce, w tym także Łukasz Markowski pilotowany przezMacieja Machelę. Reprezentanci zespołu M2Rally wystartują w tej imprezie zakierownicą Forda Fiesta R2. Portal Mojeauto.pl został patronem medialnymi tejzałogi.

 

KONKURS: Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym!

W dniach 8-10 kwietnia br., załoga M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machelabędzie rywalizować na odcinkach specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. Tyteż możesz wystartować w rywalizacji podczas tej imprezy! Wykonaj ciekawe ioryginalne zdjęcie załogi i wygraj przejażdżkę na prawym fotelu rajdowegoForda Fiesty R2! Patronem medialnym załogi Markowski / Machela jest portalMojeauto.pl. Akcję wspiera portal ogłoszeniowy otoMoto.pl.

 

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczychodcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych wpaśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w RajdowychMistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamydla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl orazzespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możeciewygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

 

M2Rally wystartuje na Słowacji!

W dniach 20-21 maja, w miejscowości Topolcany, załoga Łukasz Markowski/MaciejMachela stanie do startu w Rally Tribec, będącym trzecią rundą MistrzostwSłowacji. Patronem medialnym tej załogi jest Mojeauto.pl.

 

Rally Tribec: Piękna walka polskich załóg

Mimo że tegoroczny Rajd Tribec na Słowacji trwał jeden dzień, to rywalizacjana dziewięciu odcinkach specjalnych była niesamowicie zacięta. Duży wkład wtą atmosferę miały przede wszystkim polskie załogi - w tym duet M2Rally -Łukasz Markowski / Maciej Machela, których patronem medialnym jestportal Mojeauto.pl.

 

Rajd Karkonoski: WRC i M2Rally na starcie

47 w RSMP, 65 w RPP oraz 41 w Lausitz Cup - tyle załóg znalazło się nalistach zgłoszeń 26. Rajdu Karkonoskiego, który odbędzie się w dniach10-12 czerwca w Jeleniej Górze. Na odcinkach specjalnych kibice ujrząjedno auto klasy WRC oraz załogę M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machela,których patronem medialnym jest Mojeauto.pl.

 

M2Rally przed Rajdem Karkonoskim

W dniach 10-12 czerwca br. załoga Łukasz Markowski i Maciej Machela pojedzie wokolicy Jeleniej Góry by wystartować w 26. Rajdzie Karkonoskim,będącym 3. rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Patronemmedialnym załogi jest Mojeauto.pl.

 

Rajd Karkonoski: Bouffier vs. Polska 2:1

Bryan Bouffier w Peugeot 207 S2000 ponownie najszybszy w Rajdowych MistrzostwachPolski. Tym razem kierowca Peugeot Sport Polska Rally Team nie pozostawiłżadnych złudzeń rywalom w 26. Rajdzie Karkonoskim. To trzecia wygrana zrzędu w tej eliminacji dla Francuza.

 

Plan wykonany w 100%

W miniony weekend załoga Łukasz Markowski i Maciej Machela, wzięła udział w20. Rajdzie Rzeszowskim – łączonej rundzie Mistrzostw Polski iMistrzostw Słowacji. Załoga M2Rally, której patronem medialnym jestportal Mojeauto.pl w klasyfikacji generalnej rajdu zajęła 9. miejsce i 3.miejsce w grupie R. Wygrała także klasę R2B w RSMP oraz klasę 6. wMistrzostwach Słowacji.

 

M2Rally przed Rajdem Koszyc

W dniach 14-15 października, odbędzie się już ostatnia runda RSMP jak iMistrzostw Słowacji, a finisz czempionatów zlokalizowany będzie wKoszycach (SK). Nie zabraknie tam oczywiście załogi M2Rally, Łukasz Markowskii Maciej Machela podczas tego rajdu będą reprezentować barwy słowackiego KLRacing Team a zasiądą w Citroenie C2R2MAX.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019