Wyszukiwałeś:

M3 X

Sedan X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M3 Sedan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

BMW M3 ściąga maskę

Amerykańskim dziennikarzom magazynu Auto Express udało się przyłapaćpodczas testów przygotowywaną do wejścia na rynek odsłonę modelu BMW M3.Najnowsza wersja tego sportowego modelu zostanie wyposażona w ośmiocylindrowysilnik o mocy ponad 400 KM.

 

BMW M3: Sportowo i rodzinnie

BMW M3 Coupe to propozycja dla tych, dla których najważniejsze są osiągioraz świetne prowadzenie. Bawarski koncern nie zapomniał jednak o bardziejpraktycznych cechach i przygotował czterodrzwiową odmianę M3.

 

BMW M3 już po zmianach

Wprawdzie od debiutu najnowszej generacji BMW M3 minęło niewiele ponad rok,bawarski koncern już postanowił przeprowadzić pierwsze kosmetyczne zmiany,które będą dostępne już jesienią w roczniku modelowym 2009.

 

Koniec produkcji BMW M3

BMW zakończyło kolejny etap w historii swojej marki. Z taśmy produkcyjnejzjechał ostatni egzemplarz M3 Coupe. M Power pracuje nad jego następcą,który będzie bazował nie na BMW Serii 3, a nowej Serii 4.

 

Nowe modele od BMW M Power zadebiutują w Detroit

BMW M3 Sedan oraz M4 Coupe to chyba najbardziej wyczekiwane premiery, októrych plotkują media motoryzacyjne. Cierpliwość fanów idziennikarzy zostanie zaspokojona na początku przyszłego roku na targach wDetroit.

 

BMW potwierdza szczegóły M3 i M4

Wczoraj na torze Nurburgring BMW przeprowadziło testy modeli M3 Sedan oraz M4Coupe. Podczas tych testów Bawarski koncern potwierdził specyfikacjęnadchodzących modeli stworzonych przez M Power.

 

BMW M3 i M4 gotowe do ataku

Bawarski koncern postanowił, że nowa generacja legendy od M Power pojawi sięna rynku wraz z rodzeństwem. Oto po raz pierwszy oficjalnie możeciepodziwiać BMW M3 Sedan oraz M3 Coupe.

 
 

Poznajcie finalistów World Car Of The Year

Spośród wstępnej grupy 36 aut, jurorzy plebiscytu World Car Of The Year wybrali po trzy samochody w każdej z pięciu kategorii. Oto finaliściWCOTY.

 

BMW Serii 3 i M3 po zmianach - dyskrene poprawki

"Trójka" to najważniejszy produkt w gamie producenta zMonachium. Co czwarte sprzedane na świecie BMW to 3 Series lub M3, dlategoface lifting aktualnej generacji nie mógł przynieść rewolucji. Zmianjest jednak więcej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M3 Sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019