Wyszukiwałeś:

M5 X

Touring X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M5 Touring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

BMW M5 Touring: Szybki przyjaciel rodziny

Przy okazji re-stylizacji Serii 5, BMW postanowiło wprowadzić do swojej ofertyusportowioną wersję tego modelu o nazwie M5. 507 koni mechanicznych w kombi -to nowy wymiar rodzinnego samochodu w ujęciu bawarskiego producenta.

 

"Piątka" kombi idzie w odstawkę?

Kolejne wejścia w niszowe segmenty BMW musiały spowodować, że prędzejodbiorą one klientów na bardziej klasyczne wersje nadwoziowe. Pierwsząofiarą w bawarskim koncernie może być BMW Serii 5 Touring.

 

M3 jako Touring

Firma Manhart Racing postanowiła zrobić coś, na co nie zdecydował sięjeszcze bawarski koncern BMW. W nadwozie E91 kombi włożono dzikie serce zserii M.

 

Koniec produkcji BMW M5!

Na szczęście chodzi tylko o aktualny model E60 BMW M5. Po pięciu latachżywota rynkowego i 20.548 sprzedanych egzemplarzy przyszedł czas nanastępcę.

 

359km/h po autostradzie w niestandardowym BMW M5

Firma tuningowa G-Power zajmująca się w szczególności samochodamimarki BMW już od paru lat bije różne rekordy prędkości przy pomocymodelu M5. Tym razem firma zaprezentowała swoje możliwości na filmiku video.

 

750 koni w BMW M5

Niemiecka firma tuningowa G-Power po raz kolejny daje wszystkim do zrozumienia,że nie lubi zajmować drugiego miejsca. Na pewno jeśli chodzi o koniemechaniczne.

 

Nowe BMW M5 z 4x4?

Detale dotyczące nowego BMW M5 nabierają coraz wyraźniejszychkształtów. Niedawno został zaprezentowany koncept podczas salonu wSzanghaju, który ujawnił, ze nowe M5 będzie po raz pierwszyturbodoładowane. Teraz pojawiają się nowe spekulacje.

 
 

BMW M5 ma już 30 lat!

Właśnie mija 30 lat odkąd po raz pierwszy na świecie pojawiło się BMW M5.Od tamtego czasu w motoryzacji minęło już kilka epok, ale mimo tego, jeden znajszybszych sedanów świata nadal zachował swój charakter.

 

Następne BMW M5 będzie za mocne na tylny napęd

Możliwe, że następna generacja BMW M5, jak również bliźniacze konstrukcyjnie M6, otrzymają napęd na cztery koła. Czy fani bawarskiej markisą gotowi na taką zmianę?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M5 Touring".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018