Wyszukiwałeś:

M6 X

Gran X

Coupe X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M6 Gran Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Ekstremalne coupe z Monachium

To było tylko kwestią czasu kiedy po pierwszych zapowiedziach pojawią sięobrazki prezentujące nową odsłonę BMW M6. Fanowski portal BimmerBoostprzygotował własną interpretację opartą na koncepcie Gran Coupezaprezentowanym kilka tygodni temu w Chinach.

 

Stylowy gentleman - BMW 6 Gran Coupe

BMW odsłoniło karty i zaprezentowało asa, którym chce popsuć szyki pozostałym graczom. Bawarski koncern późno, bo jako trzeci, prezentuje sedana z linią nadwozia coupe. Nie znaczy to jednak, że Niemcy są na straconej pozycji.

 

BMW M6 Gran Coupe: Brakujący składnik

Limuzyny z linią nadwozia Coupe to auta stylowe i wykwintne. BMW stwierdziło,że Serii 6 Coupe brakuje jednego składnika - dodatku od M Power. Oto finalnedanie, BMW M6 Gran Coupe.

 
 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

BMW M6 w odświeżonym wydaniu

Po premierze odświeżonej Serii 6 przyszedł czas na topową wersję tego auta- M6. Auto ze zmienionym przodem, nowymi wzorami felg, kolorami nadwoziazadebiutuj w styczniu na targach w Detroit.

 
 

Więcej mocy dla BMW M6

Samochody od BMW z trójkolorową literką "M" to zawsze bardzomocne maszyny. Jednak BMW M6 z pakietem Competition Package mają teraz jeszcze więcej pary.

 
 

BMW M5 i M6 do serwisu

Najszybsze modele w gamie BMW z literką M będą musiały obowiązkowoodwiedzić serwis. Amerykańscy właściciele zostali wezwani do ASO z powoduusterki związanej z wałem napędowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "M6 Gran Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019