Wyszukiwałeś:

M7

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: M7

Spróbuj też wyszukać: m8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Naj, naj... BMW

Ciekawe dlaczego nie użyli bardzo dobrego pomysłu z ich nowego silnika V8, to jest kolektor wydechowy i turbina po stronie wewnętrznej, dolot po stronie zewnętrznej. Można by wtedy zastosować jedną małą i jedną dużą trubinę, zamiast obecnych dwóch małych. Dało by to znacznie większe możliwości n...

 

Wątek na forum: Sportowa "siódemka"

No dobra, 760 V12 ma 544 konie i 750Nm. Silnik M z X5 ma 555 koni i 650Nm. Bardzo mnie ciekawi czy w M7 znajdzie się V12 turbo czy V8 turbo. Jak V8 to będzie walka z S63AMG, jak V12 to z S65.... wtedy można obstawiać okolice 650 koni i pewnie z 900Nm.... aaa

 

BMW M7 po raz pierwszy?

Z wielkiej niemieckiej trójki produkującej luksusowe limuzyny, tylko BMW7 nie posiadało swojej "wyczynowej" odmiany. Zarówno Audi jaki Mercedes miały w swoim zestawieniu sportowe edycje i od lat zgarniałyniszowych klientów. Krążą plotki, że bawarska marka upomni się oswoją część rynku.

 

Sportowa "siódemka"

Bawarski koncern już od długiego czasu ociąga się z wprowadzeniem na ryneknajmocniejszej "siódemki". Konkurencja w postaci Mercedesa S63AMG i Audi S8 już od dawna jest dostępna na rynku. Może już za kilkamiesięcy ujrzymy na drogach BMW M7?

 

Nie będzie BMW M7

Nowy szef monachijskiej dywizji M, Kay Segler w wywiadzie dla Automotive Newsujawnił, że topowa limuzyna z Bawarii nie pojawi się na rynku sygnowanalogiem sportowego oddziału BMW.

 

Wątek na forum: BMW M6: Nadchodzi najmocniejsze coupe

Ja chce zobaczyć BMW M7 w tedy pogadamy, i przydały by się nowa seria 8 nowa seria 9,nowe wersje serii Z nowe serie x i futurystyczne i.A pierwszym przejawem uzupełnienia oferty o cyferki będzie nowa seria 4 powstała na bazie nowej 3 już w przyszłym roku ~piotr31

 

Wiemy co nieco o przyszłych modelach BMW

Wiemy, a to dzięki serwisowi autoblog.com, który dotarł do ciekawychinformacji docierających z bawarskiej ziemi.

 

W BMW chcą sportowej siódemki

Szef inżynierów w M Power, Albert Biermann widzi rynkową niszę dlasportowej wersji BMW Serii 7. M7 nie jest jednak uwzględnione w planachproduktowych.

 

BMW M7 jednak powstanie?

Choć oficjalne informacje od BMW temu zaprzeczają, być może zobaczymy bawarską niespodziankę. Plotki głoszą, że Niemcy tworzą najmocniejszą, sportową wersję Serii 7.

 

BMW M760Li xDrive - którędy na szczyt?

Nowa topowa wersja BMW 7 jest ultra komfortowa i bardzo szybka. Niby wszystkosuper, ale stworzył go sportowy dział M Performance, nie wyczynowy M Power naco wszyscy liczyli. Czy oznacza to, że BMW M760Li xDrive nie jest szczytemmożliwości Bawarczyków?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019