Wyszukiwałeś:

MAN X

Bus X

. Znaleziono 144 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN Bus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 144 wszystkich):

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

MAN Bus czeka na wsparcie dla nowej inwestycji

MAN Bus ma plany by przenieść do Starachowic produkcję piętrowychautobusów z Plauen. MAN liczy na wsparcie inwestycji przez rządargumentując swoje oczekiwania tworzeniem nowych miejsc pracy. W grę wchodzizwolnienie firmy z podatku dochodowego i dotacja rządowa.

 

Studjuj i pracuj z MAN

Spółka MAN Bus wraz z Politechniką Poznańską uruchomiły prestiżowyprojekt edukacyjny „Studiuj i pracuj z MAN”. Celem realizowanegowspólnie programu jest przede wszystkim ułatwienie młodym ludziomstartu w życie zawodowe. Aktualnie projekt realizowany jest także wWarszawie, Gdyni oraz we Wrocławiu

 

10-cio tysięczny autobus MAN Lion's City

Już od blisko 15 lat MAN Bus produkuje w Polsce niskopodłogowe autobusymiejskich. W tym czasie wyprodukowano 10 000 pojazdów, którejeżdżą po ulicach wielu miast na całym świecie.

 

Zabudowy KH-KIPPER dla MAN Bus&Truck Polska

Trwałe, mocne, wytrzymałe - dwie takie tylnozsypowe zabudowy KH-KIPPERdostarczył dla MAN Bus&Truck Polska. Niedługo demonstracyjne zabudowybędzie można zobaczyć na najbliższych imprezach branżowych.

 

MAN pozytwnie podsumowuje 2011 rok

Firma MAN Truck & Bus Polska pozytywnie oceniła wyniki w obszarzesprzedaży produkcji w 2011 roku. Przedsiębiorstwo ponownie rozbudowało swojąpozycję na europejskim rynku pojazdów ciężarowych. MAN jest liderem natak ważnych rynkach jak Austria, Polska, Rumunia i Chorwacja. Między innymi wNiemczech, Danii, Czechach i na Węgrzech oraz w Szwajcarii MAN zajmuje drugiemiejsce.

 

Przebudowa w MAN-ie

W MAN Bus w Starachowicach trwa wielka przebudowa linii produkcyjnych.Główne prace odbywają się w wydziale lakierni.

 

Podwyżki w w MAN Bus Starachowice

W starachowickim zakładzie MAN Bus pracownicy otrzymają podwyżkewynagrodzenia.

 

Futurystyczne autobusy na podwoziach MAN

MAN Truck & Bus dostarczy do Izraela 172 podwozia przegubowe z silnikami EEVdla systemów autobusowych Bus Rapid Transit „Metronit“ i„Red Line“. Wszystkie te autobusy o futurystycznej linii są nacałej długości niskopodłogowe.

 

MAN dostarczy autobusy hybrydowe do Ingolstadt

Firma MAN Truck & Bus przekazała trzy autobusy liniowe MAN Lion’sCity Hybrid zakładom komunikacji miejskiej Stadtbus Ingolstadt GmbH. Autobusyte powstają w zakładach MAN Bus w Starachowicach oraz Sadach pod Poznaniem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN Bus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019