Wyszukiwałeś:

MAN X

HydroDrive X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN HydroDrive

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Z MAN HydroDrive® jeździ już 5000 pojazdów

Firma MAN dostarczyła już 5000 pojazdów ciężarowych z dodatkowymhydrostatycznym napędem osi przedniej. Pierwsze pojazdy ciężarowe MAN zSystem HydroDrive® weszły do sprzedaży już pięć lat temu. System maprzede wszystkim ograniczyć zużycie paliwa i pozwolić bardziej elastyczniewykorzystywać ciężarówkę przeznaczoną do jazdy po szosach.

 

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to mottotegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncernpochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MANprzedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan –Skyliner.

 

Wielki finał MAN Trucknology RoadShow

Ponad 2000 zwiedzających zainteresowało się rozwiązaniami firmy MAN wzakresie efektywnego transportu, które zostały zaprezentowane w ramachTrucknology RoadShow i w Branżowym Centrum Kompetencyjnym BCC w Monachium.

 

Świąteczna ciężarówka MAN w trasie

W tym roku ponownie na widok dwóch świątecznie ozdobionychciężarówek MAN, będących w trasie od końca listopada do WigiliiBożego Narodzenia, rozbłysną nie tylko oczy dzieci na jarmarkachbożonarodzeniowych, w Wioskach Dziecięcych i przedszkolach.

 

MAN TGS ? najlepszy w kraju

Optymalna konstrukcja pojazdu zwiększa efektywność. MAN TGS ma największąładowność w swojej klasie. Każdy jego kurs to większy ładunek i niższekoszty dla Twojej firmy. Kompletny, niezawodny, idealnie dopasowany dotransportu krajowego i długodystansowego. Najnowsze systemy wspomagania pracykierowcy zmniejszają jego wysiłek i podwyższają bezpieczeństwo na drodze.Zysk, komfort i bezpieczeństwo tak rozumiemy efektywność.

 

Świąteczny MAN w trasie

Świątecznie przystrojony ciągnik siodłowy MAN od początku grudnia aż doświąt Bożego Narodzenia podróżuje na terenie południowych Niemiec,odwiedzając przedszkola, szpitale dziecięce, wioski dziecięce SOS i inneplacówki socjalne dla dzieci. Od czasu do czasu zatrzymuje się także naświątecznych jarmarkach. Święty Mikołaj przygotował dla dzieci czekolady wkształcie ciężarówki i pluszowe maskotki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN HydroDrive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019