Wyszukiwałeś:

MAN X

Lion X

Supreme X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN Lion Supreme

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Lion w wersji Supreme

Grupa Neoman Bus GmbH zapowiedziała na 2007 rok powiększenie o nowy modelserii autobusów Lion. Na przestrzeni kolejnych miesięcy flotę autobusów typuCoach uzupełni model o wysokim standardzie wyposażenia, o nazwie Supreme.

 

Neoman zwiększa sprzedaż w Europie

Należący do grupy MAN, producent autobusów Neoman w ciągu ostatniego rokuzwiększył swoją sprzedaż o 22 procent. Ponad 7300 sprzedanych pojazdów wporównaniu do 6000 z roku 2005 oznacza także nowy rekord w zyskach spółki.

 

MAN zwiększy produkcję w Sadach

Fabryka autobusów MAN z podpoznańskich Sadów od kwietniaprzyszłego roku będzie produkować podwozia samojezdne, a późniejtakże autobusy zasilane gazem LPG - informuje Gazeta Wyborcza Poznań.

 

FC Bayern München podróżuje z firmą MAN

Od sezonu 2008/2009 trener Jürgen Klinsmann i jego drużyna będą wygodniei bezpiecznie podróżować na mecze ekskluzywnym autokarem typu MANLion’s Coach L Supreme. Autobus ten został przekazany klubowi FC BayernMünchen w ramach współpracy sponsoringowej z Grupą MANNutzfahrzeuge.

 

Autobusy MAN podbijają Bundesligę

Niemiecka drużyna piłkarska VfL Wolfsburg na swoje mecze będziepodróżować autokarem turystycznym MAN Lion’s Coach L Supreme. Tojuż kolejna z ekip Bundesligi, która będzie mieć do dyspozycjiautokary tego niemieckiego koncernu.

 

Gdynia stawia na MAN

W dniu 20.04. 2009 r. w Gdyni, miało miejsce uroczyste przekazanie 5ciu nowychautobusów miejskich MAN Lion’s City G A 23 dla PrzedsiębiorstwaKomunikacji Miejskiej w Gdyni. Są to 18-sto metrowe, niskopodłogowe autobusymiejskie, zasilane sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

FC Bayern Monachium ponownie wybiera autobus MAN

Producent autobusów i samochodów ciężarowych MAN przedłużyłumowę z zeszłorocznym tryumfatorem Ligi Mistrzów - FC BayernMonachium. Piłkarze tego klub do końca 2016 roku będą podróżowaćMANem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN Lion Supreme".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019