Wyszukiwałeś:

MAN X

ProfiDrive X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN ProfiDrive

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to mottotegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncernpochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MANprzedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan –Skyliner.

 

MAN ?Consistently Efficient? Tour 2011

MAN Truck & Bus rozpoczął 16 maja w Monachium „ConsistentlyEfficient“ Tour 2011. Trasa przedsięwzięcia prowadzi przez 20 metropoliieuropejskich w dziesięciu krajach. Jego celem jest szczegółowezapoznanie klientów i wszystkich zainteresowanych aspektami efektywnościtransportu i wskazanie możliwości dalszego obniżania kosztóweksploatacji floty pojazdów użytkowych przy poszanowaniu środowiskanaturalnego.

 

Tysięczny MAN TGX EfficientLine

MAN TGX EfficientLine, ciężarówka pomyślana przede wszystkim z myśląo oszczędnym pokonywaniu długich tras, cieszy się dużą popularnościąwśród firm przewozowych w całej Europie obsługujących dalekie trasy.Tysięczny egzemplarz modelu TGX EfficientLine został właśnie sprzedanyfirmie Hettich Transporte w Villingen-Schwenningen.

 

Wielki finał MAN Trucknology RoadShow

Ponad 2000 zwiedzających zainteresowało się rozwiązaniami firmy MAN wzakresie efektywnego transportu, które zostały zaprezentowane w ramachTrucknology RoadShow i w Branżowym Centrum Kompetencyjnym BCC w Monachium.

 

33 pojazdy MAN TGX pojadą na Litwę

W listopadzie br firma MAN Truck & Bus Polska wspólnie z firmąAdampolis, przedstawicielem MAN na Litwie podpisała kontrakt na dostawę 33ciągników siodłowych do litewskiej firmy transportowej UAB Transtira.

 

30 lat MAN ProfiDrive

O ekonomicznej jeździe pojazdu w znacznym stopniu decyduje kierowca. SzkoleniaMAN ProfiDrive® pozwalają na obniżenie zużycia paliwa z reguły o ponad10%. Od 30 lat instruktorzy MAN ProfiDrive® przekazują teoretyczną ipraktyczną wiedzę w zakresie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy na drodze. W rymroku w szkoleniach wzięło udział ponad 6000 osób.

 

MAN TGS ? najlepszy w kraju

Optymalna konstrukcja pojazdu zwiększa efektywność. MAN TGS ma największąładowność w swojej klasie. Każdy jego kurs to większy ładunek i niższekoszty dla Twojej firmy. Kompletny, niezawodny, idealnie dopasowany dotransportu krajowego i długodystansowego. Najnowsze systemy wspomagania pracykierowcy zmniejszają jego wysiłek i podwyższają bezpieczeństwo na drodze.Zysk, komfort i bezpieczeństwo tak rozumiemy efektywność.

 

Dziesięciotysięczny MAN TGX EfficientLine

W Monachium, dziesięciotysięczny MAN TGX EfficientLine opuścił taśmęprodukcyjną. Ten bezkompromisowy, jeśli idzie o zużycie paliwa, model pojazdudo transportu dalekobieżnego od prawie dwóch lat jest obecny na rynku icieszy się popularnością na całym świecie.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

MAN testuje długie zestawy drogowe

Zestaw MAN o długości 25,25 metrów od początku października przewozina trasie między Centrum Logistycznym MAN w Dachau i Salzgitter częścizamienne do pojazdów ciężarowych i autobusów. Trasa liczącaprawie 600 kilometrów, obsługiwana przez długi zestaw pozwoli firmieMAN na przeanalizowanie skutków transportowych, ekonomicznych iekologicznych stosowania długich kombinacji pojazdów w drogowymtransporcie towarowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN ProfiDrive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019