Wyszukiwałeś:

MAN X

SE X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN SE

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: MAN: Niepołomice otwarte

Wielkie halo.Otwarli fabrykę.Chcialem tam pracowac na początku testy na inteligencjie,potem sprawdzali czy umiemy czytać rysunek techniczny i skŁadac na jego podstawie np.kompresor .A gdy okazało sie że człowiek wszystko przeszedł pozytywnie , zaproponowali 1300zl netto.Ciekaw jestem jak ...

 

Prezes MAN ustąpił

Dotychczasowy prezes zarządu firmy MAN SE, Håkan Samuelsson opuściłfirmę na własne życzenie i ustąpił z funkcji przewodniczącegozarządu. 

 

Nowa ciężarówka od MAN'a i Sinotruk

Chiński Sinotruk oraz MAN SE podjęły decyzję o wprowadzeniu na rynek nowejmarki samochodów ciężarowych. Firmy współpracują w ramachpartnerstwa ogłoszonego w lipcu 2009 r.

 

MAN kontynuuje strategię wzrostu

Podczas dorocznej konferencji prasowej, dr Georg Pachta-Reyhofen, prezeszarządu MAN SE stwierdził, że firma MAN odzyskała w 2010 roku swą dawnąsiłę. Udało się podwoić zysk z działalności operacyjnej. - Za 2010 rokmożemy przedłożyć dodatni bilans, podkreślając naszą kompetencję ikonkurencyjność- dodał.

 

SITRAK – nowa marka MAN i Sinotruk

Na targach „Auto Szanghaj 2011” Chunji Ma, prezes rady nadzorczejfirmy Sinotruk, oraz dr Georg Pachta-Reyhofen, prezes zarządu firmy MAN SE,zaprezentowali nową, wspólną markę pojazdów ciężarowychprzeznaczoną na rynek Chin oraz innych rozwijających się rynków wAzji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Wspólnocie Niepodległych Państw.

 

MAN - najlepsza kampania komunikacyjna

Kampania promocyjna “We are your MAN” została wyróżnionanagrodą ”2011 Profi Award” przyznawaną przez GWA (NiemieckieStowarzyszenie Agencji Komunikacyjnych), dla najlepszej kampaniibusiness-to-business. Przyznawana przez GWA nagroda “Profi" jestwyróżnieniem dla marek za działania na rzecz komunikacji wizerunku,które przyznawane jest kierownictwom spółek.

 

Volkswagen większościowym udziałowcem MAN

Proces przejmowania przez firmę Volkswagen większości udziałów współce MAN SE został zakończony. W dniu 3 listopada 2011 roku wraz zzatwierdzeniem transakcji przez chiński urząd ochrony konkurencji spełnionyzostał ostatni warunek wykonania wymaganej przepisami prawa publicznej ofertyprzejęcia, złożonej akcjonariuszom MAN SE przez spółkę VolkswagenAG. Wcześniej transakcja ta została już zatwierdzona przez Komisję UE orazprzez wiele innych właściwych organów.

 

MAN ogranicza emisję

Firma MAN zamierza przyczynić się w istotny sposób do redukcji emisjiCO2 i w związku z tym planuje ograniczyć w zakładach MAN na całym świeciedo 2020 roku emisję CO2 o 25 procent (w stosunku do roku 2008). Cel ten jestwiążąco sformułowany w formie strategii klimatycznej stanowiącej częśćstrategii MAN Corporate Responsibility. Został on także szczegółowoomówiony w raporcie MAN Corporate Responsibility 2011, który poraz pierwszy osiągnął najwyższy poziom aplikacji „A+” zgodnie zWytycznymi Global Reporting Initiative (GRI).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN SE".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019