Wyszukiwałeś:

MAN X

TGL X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN TGL

Spróbuj też wyszukać: man l2000 8 163 man 12 180 tgl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Tytuł "Truck of the Year 2008" dla MAN

Dwa nowe typoszeregi pojazdów ciężarowych MAN TGX i TGS zostały wybraneciężarówkami roku na wystawie European Road Transport Show 2007 w Amsterdamiei uzyskały tytuł "Truck of the Year 2008".

 

500 pojazdów ciężarowych MAN dla Veolia Propreté

Producent pojazdów użytkowych MAN oraz działająca na  międzynarodowych rynkach firma Veolia podpisały ramową umowę na dostawęponad 500 pojazdów ciężarowych. W ten sposób umocnione zostająkontakty handlowe istniejące między tymi firmami od roku 2004.

 

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 

MAN TGL

 

Nowy MAN TGL - mojeauto.tv

 

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to mottotegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncernpochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MANprzedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan –Skyliner.

 

Hybrydowy MAN TGL w testach

MAN Truck & Bus i hurtownia Arndt w Monachium wspólnie testują wpraktyce pojazd TGL z napędem hybrydowym. Testy u klienta realizowane są wramach projektu „HyTruck – modułowy napęd hybrydowy dlapojazdów użytkowych“ wspieranego przez Niemieckie FederalneMinisterstwo Gospodarki i Technologii.

 

Wielki finał MAN Trucknology RoadShow

Ponad 2000 zwiedzających zainteresowało się rozwiązaniami firmy MAN wzakresie efektywnego transportu, które zostały zaprezentowane w ramachTrucknology RoadShow i w Branżowym Centrum Kompetencyjnym BCC w Monachium.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

MAN prezentuje nowe modele TGL i TGM

Na targach pojazdów użytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje nowe modele TGL i TGM, kontynuujące sukcesy lekkiej i średniejserii o dopuszczalnej masie całkowitej na poziomie od 7,5 do 26 ton. Oznaczato także najniższe wskaźniki zużycia paliwa według Euro 6, zredukowanąemisję CO2, maksymalną ładowność i bogaty pakiet precyzyjnie dopasowanychdo siebie technologii.

 

MAN zwyciężył w raporcie TÜV

W aktualnym raporcie niemieckiej organizacji TÜV (kontrolującej jakość ibezpieczeństwo produktów), dotyczącym pojazdów użytkowychwszystkie pojazdy ciężarowe MAN serii TG zajęły zdecydowanie czołowepozycje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN TGL".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019