Wyszukiwałeś:

MAN X

Starachowicach X

. Znaleziono 68 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MAN w Starachowicach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

MAN sprzedał dział produkcji przewodów

Fińska grupa PKC przejmuje produkcję przewodów w polskich zakładachMAN w Starachowicach. Nowy właściciel będzie dalej dostarczać produkty napotrzeby niemieckiego koncernu. Firma przejmie także ponad 1000pracowników zatrudnionych w zakładzie.

 

MAN bliżej klienta

Grupa MAN Nutzfahrzeuge mimo trwającego w światowej gospodarce kryzysufinansowego nadal inwestuje w rozwój zakładów produkcyjnych orazsieć sprzedaży i serwisu. W dniu 07.10 br w zakładach MAN Bus w TarnowiePodgórnym otwarte zostało nowe Centrum Obsługi Klientów. Jest tonowoczesny kompleks o powierzchni 2500 m2, który łączy pod jednymdachem pomieszczenia konferencyjno-biurowe oraz halę odbiorów. Kosztinwestycji wyniósł ok. 2,5 mln euro.

 

MAN odda otrzymaną pomoc publiczną?

Nie ma porozumienia w sprawie losów pomocy publicznej przyznanej fabrycesamochodów ciężarowych MAN w Niepołomicach pod Krakowem. RadaMinistrów kolejny raz odłożyła już planowaną decyzję. Niemieckikoncern, który wcześniej odebrał ponad 52 mln zł budżetowej dotacjina budowę zakładu i utworzenie nowych miejsc pracy, nie dotrzymałwarunków umowy inwestycyjnej: wskutek kryzysu i zmniejszenia popytu naciężarówki, zredukował zatrudnienie o blisko połowę. Teraz rządchce, by MAN pomoc zwrócił – informuje Rzeczpospolita.

 

10-cio tysięczny autobus MAN Lion's City

Już od blisko 15 lat MAN Bus produkuje w Polsce niskopodłogowe autobusymiejskich. W tym czasie wyprodukowano 10 000 pojazdów, którejeżdżą po ulicach wielu miast na całym świecie.

 

Autobusy MAN na ulicach Gorzowa

Zgodnie z wygranym przetargiem MAN Truck & Bus Polska dostarczy do MiejskichZakładów Komunikacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim 11 autobusówniskopodłogowych MAN Lion's City A21. W połowie sierpnia przekazanych zostałopierwszych 5 pojazdów.

 

Neoplany już ze starachowickiego MAN-a

W starachowickiej fabryce MAN Bus odbyło się uroczyste rozpoczęcie produkcjiautokarów turystycznych marki Neoplan. Prace nad projektem rozpoczęłysię w lipcu 2010, a 29 sierpnia br. ruszyła produkcja. W związku zrozpoczęciem projektu w zakładzie w Starachowicach dodatkowe zatrudnienieznajdzie 202 nowych pracowników, a wartość inwestycji wyniosła 3,5 mlneuro.

 

MAN pozytwnie podsumowuje 2011 rok

Firma MAN Truck & Bus Polska pozytywnie oceniła wyniki w obszarzesprzedaży produkcji w 2011 roku. Przedsiębiorstwo ponownie rozbudowało swojąpozycję na europejskim rynku pojazdów ciężarowych. MAN jest liderem natak ważnych rynkach jak Austria, Polska, Rumunia i Chorwacja. Między innymi wNiemczech, Danii, Czechach i na Węgrzech oraz w Szwajcarii MAN zajmuje drugiemiejsce.

 

Przebudowa w MAN-ie

W MAN Bus w Starachowicach trwa wielka przebudowa linii produkcyjnych.Główne prace odbywają się w wydziale lakierni.

 

Autobusy MAN na lotnisku w Monachium

Spółka MAN Truck & Bus Deutschland oraz spółka AeroGroundFlughafen München GmbH podpisały ramową umowę na dostawę 46 liniowychautobusów MAN do przewozu pasażerów na monachijskim lotnisku„Franz Joseph Strauß”. Pojazdy zostaną dostarczone do klientaw trzech partiach do 2014 roku

 

MAN dostarczy autobusy hybrydowe do Ingolstadt

Firma MAN Truck & Bus przekazała trzy autobusy liniowe MAN Lion’sCity Hybrid zakładom komunikacji miejskiej Stadtbus Ingolstadt GmbH. Autobusyte powstają w zakładach MAN Bus w Starachowicach oraz Sadach pod Poznaniem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MAN w Starachowicach".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019