Wyszukiwałeś:

MC X

12 X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MC 12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wątek na forum: Raport TAV 2002

bez komentarza ~ola

 

Maserati GranSport: Świętowanie w luksusie

Włoskie Maserati z okazji tryumfu wyścigowego modelu MC 12 w klasyfikacjigeneralnej producentów serialu FIA GT 2005 wypuści do sprzedaży 180egzemplarzy limitowanej serii Maserati GranSport o nazwie 'MC Victory'. Autozadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

Maserati MC12 Corsa

Maserati ogłosiło produkcję kolejnego, ekskluzywnego modelu. Będzie nim MC12Corsa, samochód zbudowany specjalnie na potrzeby bardzo wyszukanego gronaklientów firmy.

 

Wysokoprężny zwycięzca

Sportowe Audi R10 przejdzie do historii wyścigów samochodowych jako pierwszyzwycięzca 24 godzinnego wyścigu Le Mans, który był zasilany silnikiemwysokoprężnym. Impreza miała miejsce na legendarnym torze, 17-18 czerwca.

 

Maserati za okrągły milion

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Bolonii były okazją do zaprezentowaniasamochodu, który został przeznaczony dla bardzo wąskiego gronaklientów. Mowa jest tutaj o Maserati MC12 Versione Corse, któregoniebywałe osiągi oraz przede wszystkim cena, robią naprawdę niesamowitewrażenie.

 

Maserati MC12XX: Włoski sprinter

Już wersja seryjna tego modelu w zupełności wystarcza by położyć nałopatki niektóre modele Porsche lub Ferrari. Teraz jednak, za sprawąniemieckiego tunera Edo Competition Maserati MC12 i dzięki 800-konnemusilnikowi zamierza podgryźć osiągi typowych ultra-wyścigowychsamochodów.

 

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

Maserati dla wybranych

Maserati przygotowało specjalny model GranTurismo S MC Sport Line, któryzostał zaprezentowany na torze Yas Marina w Abu Dabi.

 

Maserati Gran Turismo MC na torze Paul Ricard

 

Maserati GranTurismo MC podczas testów na torze wyścigowym

 

Maserati GranCabrio MC

 

Maserati GranCabrio MC to usportowiona i zarazem najmocniejsza wersja kabrioleta z trójzębem na przednim grillu. W stosunku do standardowego GranCabrio, jak i wersji Sport, MC jest dłuższe, a przy tym ma nieco zmienioną stylistykę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MC 12".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021