Wyszukiwałeś:

MC12

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MC12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wątek na forum: Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

A jak szybko pokona tor Kiła Cee'd lub Dacia Logan ? ~MazdaSpeed

 

Wątek na forum: Porsche Panamera w sprzedaży latem 2009

Mam jakieś takie mieszane uczucia widząc ten model. Cenowo chyba będzie można porównać Panamerę (bez turbo, bo ta będzie droższa) z Quadroporte i raczej wybrał bym to drugie auto. ~aaa

 

Maserati MC12 Corsa

Maserati ogłosiło produkcję kolejnego, ekskluzywnego modelu. Będzie nim MC12Corsa, samochód zbudowany specjalnie na potrzeby bardzo wyszukanego gronaklientów firmy.

 

Maserati za okrągły milion

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Bolonii były okazją do zaprezentowaniasamochodu, który został przeznaczony dla bardzo wąskiego gronaklientów. Mowa jest tutaj o Maserati MC12 Versione Corse, któregoniebywałe osiągi oraz przede wszystkim cena, robią naprawdę niesamowitewrażenie.

 

Maserati MC12XX: Włoski sprinter

Już wersja seryjna tego modelu w zupełności wystarcza by położyć nałopatki niektóre modele Porsche lub Ferrari. Teraz jednak, za sprawąniemieckiego tunera Edo Competition Maserati MC12 i dzięki 800-konnemusilnikowi zamierza podgryźć osiągi typowych ultra-wyścigowychsamochodów.

 

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

Następca Maserati MC12 w 2015

Serwis CAR dotarł do źródeł pochodzących od marki ztrójzębem, które mówią, że w 2015 roku zobaczymy autoze stajni Maserati bazujące na najnowszym limitowanym Ferrari LaFerrari.

 
 

Dwa modele Maserati w planach na 2015 rok

Marka z logiem trójzębu analizuje, planuje i ambitnie podchodzi dorozszerzenia gamy modelowej. W 2015 roku na rynku mogą pojawić się dwieciekawe, choć dobrze znane już konstrukcje.

 

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Były szef marki Maserati, Harald Wester zdradził, że w koncernie Fiatamówi się o kolejnym, limitowanym modelu. Plotki wskazują na następceMaserati MC12. Czy Włosi pracują nad nowym, supersportowym  Maserati?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019