Wyszukiwałeś:

MF4

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MF4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Ile kosztuje nowy Wiesmann?

Marka Wiesmann w świecie motoryzacyjnych purystów jest już dobrzeznana. Niedawno firma zaprezentowała nowy model GT MF4-S, a kilka dni temupodano do wiadomości pierwsze ceny.

 

Wiesmann zmienia silniki

Niektórym z Was zapewne marka Wiesmann nie jest za dobrze znana, jednakznawcy tematu będą dobrze wiedzieli o jakie rodzynki tu dokładnie chodzi.

 
 
 

Nowy Wiesmann w Genewie

Niemiecki producent nietuzinkowych aut - Wiesmann przygotował nowy model,który zaprezentuje na targach motoryzacyjnych w Genewie. Wiesmann GTMF4-CS nadchodzi.

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 

Wiesmann uratowany?

Kilka miesięcy temu poszczęściło się TVR, a teraz przyszedł czas nakolejnego producenta sportowych samochodów. Właściciele niemieckiejmarki snują ambitne plany wskrzeszenia produkcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019