Wyszukiwałeś:

MG X

7 X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MG 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

Nanjing ożywi Streetwise

Nowy właściciel należącej jeszcze niedawno do Brytyjczyków marki MGzamierza wznowić produkcję auta bazowanego ma modelu ZR, w lekko uterenowionejwersji. Inspiracją dla stworzenia tego auta był Rover Streetwise.

 

MG 7 zza Muru Chińskiego

Sprzedaż modeli z serii 7 spod znaku MG została ruszyła oficjalnie nachińskim rynku. Tamtejszy producent, który przejął prawa do marki, NanjingMG nie zamierza poprzestać tylko na tym aucie. W najbliższych planach leżyteż wprowadzenie modelu MG ZT.

 

Uwaga na LPG!

Wprawdzie poprawiła się jakość sprzedawanych na naszych stacjach benzyny ioleju napędowego, to jednak nie najlepiej wypadła przeprowadzona po razpierwszy kontrola gazu LPG - czytamy w komunikacie Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów po przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową kontrolijakości paliw w ubiegłym roku.

 

Będzie więcej biokomponentów w paliwach ciekłych

Możliwość stosowania do 10 proc. zawartości bioetanolu w benzynachsilnikowych oraz do 7 proc. estrów metylowych w olejach napędowych topropozycje zmian przygotowane przez resort gospodarki.

 

Jest szansa na niższe ceny paliw

Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak podpisał rozporządzenie,które pozwoli producentom i importerom na znaczące obniżeniezapasów obowiązkowych ropy naftowej i paliw. – Może to korzystniewpłynąć na ceny oferowane na stacjach paliw – powiedział szef MG.

 

Chevrolet Orlando: Takie nadmuchane kombi nie dla wariatów od NFS - ale tego szukałem!

4.25 Dla mnie ważne jet to, że po złożeniusiedzeń mam płaslą powierzchnię gdzie spokojnie mogę się wyciągnąć ispać bez przykurczu kolan. Jakby miał jeszcze 6-ty bieg i napęd na 4, tobyłbym absolutnie zadowolony. No i zamiast kazać dopłacać parę gros...

 

MG: Bo koncept musi być ciekawy

Z koncepcyjnymi modelami jest tak ze często muszą szokować by świat o nichmówił. Czasem w superlatywach, czasem nie zostawiając na projektantachsuchej nitki. MG Icon jest... jest ciekawy to na pewno.

 

MG: Branżę motoryzacyjną traktujemy priorytetowo

- Przemysł motoryzacyjny jest istotną częścią polskiej gospodarki. Dlategointensywnie współpracujemy z przedstawicielami branży. Wspólnieprzygotowujemy rozwiązania, które podtrzymają zatrudnienie i zachęcąinwestorów do lokowania swoich projektów w Polsce –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska na posiedzeniu SejmowejKomisji Gospodarki. Spotkanie poświęcone branży samochodowej odbyło się 6marca 2013 r. w Warszawie.

 

Paliwa znowu gorszej jakości

Zeszłoroczne wyniki kontroli jakości paliw na stacjach w naszym krajuwykazały, że ponownie pogorszyła się jakość paliw ciekłych. Jak wykazałaInspekcja Handlowa najgorzej wypadły wyniki oleju napędowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MG 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018