Wyszukiwałeś:

MG X

Rover X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MG Rover

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Związek MG Rover i SAIC do maja

Już kilkakrotnie informowaliśmy o losach brytyjskiej marki, do przejęciaktórej ochotę ma chiński koncern. Wiadomo, że mający problemyfinansowe angielski producent wsparcia by zwiększyć sprzedaż i poprawićkondycję finansową.

 

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

Odrodzenie MG?

Odchodząca na karty historii brytyjska marka MG, już niedługo będzie miałaponowną szansę, aby zaistnieć na rynku, dzięki chińskiemu producentowisamochodów, Nanjing.

 

MG z końcem 2007 roku w Europie

Pierwsze modele brytyjskiej marki MG, wykupionej przez chińskiego producentapowinny pojawić się z powrotem w Europie do końca 2007 roku. Takąinformację zdradził szef europejskiego oddziału MG-Rover, Jan van Rooyniemieckiemu magazynowi "kfz-betrieb".

 

Rover sprzedany?

Niemiecki producent samochodów BMW, w którego rękach znajdują się losybrytyjskiej marki Rover, nadal znajduje się w stanie pertraktacji z chińskimproducentem Shanghai Automotive Industry Corp. w sprawie przekazania prawwłasności.

 

Rover jako Roewe

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży na chińskim rynku trafi zmodyfikowanyRover 75. Mająca prawa do tego modelu chińska firma SAIC zmuszona była jednakdo zmiany nazwy. Dlatego też auto to nazywać się będzie Roewe GrandPrestige.

 

Chiński SAIC będzie produkował w Europie

Jeden z największych chińskich producentów aut, Shanghai AutomotiveIndustry Corp. (SAIC) jeszcze w tym roku zamierza rozpocząć montaż isprzedaż kilku swoich modeli na Starym Kontynencie. Produkcja i dystrybucjamiałaby odbywać się poprzez filie marki MG Rover.

 

Pierwszy nowy MG od 15 lat

MG Rover ogłasza, że będzie budował zupełnie nowy model w swojej starejfabryce w Longbridge.

 

MG: Bo koncept musi być ciekawy

Z koncepcyjnymi modelami jest tak ze często muszą szokować by świat o nichmówił. Czasem w superlatywach, czasem nie zostawiając na projektantachsuchej nitki. MG Icon jest... jest ciekawy to na pewno.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MG Rover".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021