Wyszukiwałeś:

MG X

TF X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MG TF

Spróbuj też wyszukać: mg F

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

 

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

"Nowe" modele MG schodzą z chińskiej taśmy

Właśnie dzisiaj rozpoczęła się produkcja pierwszych samochodów"odrodzonego" MG pod egidą chińskiego producenta Nanjing Automotive. Z taśmprodukcyjnych zeszły już początkowe egzemplarze roadstera TF, a także modeluz serii MG7.

 

Znowu ruszyła produkcja w Longbridge

Fabryka w Longbridge, która znajduje się obecnie w rękach Chińczyków, poprawie dwóch latach przerwy ponownie wytwarza samochody. Wczoraj (29 maja) ztaśm montażowych zjechał pierwszy roadster MG TF.

 

Chiński MG TF na europejskich częściach

Chiński koncern Nanjing, który posiada prawa do produkcji modelieks-brytyjskiej marki MG zrezygnował z montażu części od rodzimychdostawców na rzecz europejskich odpowiedników. Zmiana spowoduje tym samymprzerwę w produkcji sportowego modelu MG TF.

 
 

MG znów na Wyspach

Po trzech latach marka MG powraca na rynek. W Wielkiej Brytanii nastąpiłowłaśnie ponowne przywrócenie marki do życia.

 

MG TF: To moje drugie MG TF

3.75 MG TF albo się kocha, albo nienawidzi. Jamiałem już jedno MGF z 2000 roku. Wydmuchnąłem w nim uszczelkę podgłowicą (zamontowałem uszczelkę od Land Rover Freelander 1.8 k series) i niebyło problemu. Od 2004 roku fabrycznie montowano lepsze uszcz...

 

MG: Bo koncept musi być ciekawy

Z koncepcyjnymi modelami jest tak ze często muszą szokować by świat o nichmówił. Czasem w superlatywach, czasem nie zostawiając na projektantachsuchej nitki. MG Icon jest... jest ciekawy to na pewno.

 

MG TF: Roadster nieuczesany.

3.5 Na pierwszy rzut oka nostalgiczne,slodziutkie cabrio. Na drugi... bezkompromisowy roadster zbudowany na plyciepodlogowej Lotusa Elise i z jego wzmocnionym silnikiem zamontowanym wraz zeskrzyniä biegöw centralnie. Skutek - glöwna masa pojazdu sku...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MG TF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019