Wyszukiwałeś:

MG

. Znaleziono 209 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MG

Spróbuj też wyszukać: mg mgf alfa 147 mkc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 209 wszystkich):

MG Rover wróci do gry?

Z zakładów brytyjskiej marki MG Rover w Birmingham mogą wkrótce znowuwyjeżdżać nowe samochody. Właściciel akcji, chińska firma NanjingAutomobile podpisała umowę leasingową dotyczącą posesji gdzie mieści sięfabryka Brytyjczyków.

 

Nowe MG na bazie Smarta

Brytyjska grupa Kimber zebrała wysokiej klasy specjalistów z europejskiejbranży motoryzacyjnej, aby przywrócić do życia upadłe MG. Nowe, sportowesamochody będą się opierać na technologii zaczerpniętej ze Smarta.

 

Odrodzenie MG?

Odchodząca na karty historii brytyjska marka MG, już niedługo będzie miałaponowną szansę, aby zaistnieć na rynku, dzięki chińskiemu producentowisamochodów, Nanjing.

 

MG z końcem 2007 roku w Europie

Pierwsze modele brytyjskiej marki MG, wykupionej przez chińskiego producentapowinny pojawić się z powrotem w Europie do końca 2007 roku. Takąinformację zdradził szef europejskiego oddziału MG-Rover, Jan van Rooyniemieckiemu magazynowi "kfz-betrieb".

 

MG 7 zza Muru Chińskiego

Sprzedaż modeli z serii 7 spod znaku MG została ruszyła oficjalnie nachińskim rynku. Tamtejszy producent, który przejął prawa do marki, NanjingMG nie zamierza poprzestać tylko na tym aucie. W najbliższych planach leżyteż wprowadzenie modelu MG ZT.

 

Chiński MG TF na europejskich częściach

Chiński koncern Nanjing, który posiada prawa do produkcji modelieks-brytyjskiej marki MG zrezygnował z montażu części od rodzimychdostawców na rzecz europejskich odpowiedników. Zmiana spowoduje tym samymprzerwę w produkcji sportowego modelu MG TF.

 

MG znów na Wyspach

Po trzech latach marka MG powraca na rynek. W Wielkiej Brytanii nastąpiłowłaśnie ponowne przywrócenie marki do życia.

 

MG: Bo koncept musi być ciekawy

Z koncepcyjnymi modelami jest tak ze często muszą szokować by świat o nichmówił. Czasem w superlatywach, czasem nie zostawiając na projektantachsuchej nitki. MG Icon jest... jest ciekawy to na pewno.

 

MG wypuści na rynek ciekawego roadstera

W kwietniu MG pokazało na targach motoryzacyjnych w Pekinie koncepcyjnego crossovera o nazwie Icon. Podobny model trafi do produkcji.

 

MG podobne do Renault zadebiutuje w Szanghaju

Już za kilka dni na targach motoryzacyjnych odbywających się w Chinach markaMG pokaże koncepcyjny model CS zapowiadający produkcyjną wersję SUVa tej brytyjskiej marki, należącej do Chińczyków. Auto bardzo przypomina nam Renault.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021