Wyszukiwałeś:

MIA X

Electric X

Car X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MIA Electric Car

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Autobest 2011 rozstrzygnięte

Tytuł Autobest 2011, nadawany przez 15 dziennikarzy z europejskichkrajów rozwijających się, trafił właśnie do Dacii Duster. Autozdążyło już odnieść bardzo duży sukces na wielu światowych rynkach, agłównie w krajach rozwijających się.

 

Targi w stolicy motoryzacji

W Cobo Center w Detroit trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show 2011, które oficjalnie rozpoczęły się 10, azakończą 23 stycznia.

 

Najlepsze auta 2011 roku

Już wkrótce poznamy modele, które zwyciężą w konkursie na"Światowy Samochód Roku 2011". O specyficznym charakterze tegokonkursu niech świadczy fakt, że o wyborze zwycięzców w czterechkategoriach decydują jurorzy-dziennikarze z sześciu kontynentów.

 

Znamy zwycięzców WCOTY!

Wszystko stało się jasne. Jury skończyło obradować, a my poznaliśmy zwycięzców plebiscytu World Car of th Year. Sprawdźcie czy wyniki zaskoczyły, czy może jednak można było się spodziewać takiego obrotu sprawy.

 

2012: Końca świata nie było - cz.I

Rok 2012 już za chwilę odejdzie w niepamięć, a my oddamy się sylwestrowemuszaleństwu składając sobie życzenia na nowy nadchodzący 2013 rok. Zanimjednak on nadejdzie warto przypomnieć sobie czym zaskoczył nas poprzednik, wktórym zapowiadano koniec rodzaju ludzkiego. Oto część pierwszaprzeglądu najważniejszych wydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

World Car of the Year 2014 - oto kandydaci

Znamy już listę samochodów, kandydujących do miana "ŚwiatowegoSamochodu Roku 2014" w czterech konkursowych kategoriach. Jak zwyklezwycięzców poznamy podczas wystawy w Nowym Jorku w kwietniu przyszłegoroku.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MIA Electric Car".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019