Wyszukiwałeś:

MKR

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MKR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Wizja limuzyn Lincolna

Należąca do koncernu Forda, luksusowa marka Lincoln na salonie samochodowym wDetroit zaprezentuje swój najnowszy model koncepcyjny o nazwie MKR.Projekt ten jest w pewnym sensie zwiastunem nowej sztuki amerykańskiegoproducenta w budowaniu samochodów.

 

Ford zrekonstruuje flotę

Do 2010 roku Ford zamierza odnowić kilka modeli, które później zostanąprzeznaczone na rynek północnoamerykański. W przyszłości do StanówZjednoczonych trafi mniej modeli marki, które mimo wszystko będą w staniezwiększyć zysk sprzedażowy.

 

Sezon wyścigów pojazdów ciężarowych rozpoczęty

Mistrz Europejskich Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA z 2011roku, Jochen Hahn, prowadzi po pierwszej rundzie tegorocznych mistrzostw,którą rozegrano w Istanbul Park w Turcji w dniach 12 -13 maja br.Podczas rundy otwierającej sezon 2012, Hahn prowadził ciężarówkę MANwyposażoną w opony Goodyear. Jest to pierwszy wyścig tej serii zorganizowanyw Turcji. Goodyear jest wyłącznym oficjalnym dostawcą opon podczas tegowydarzenia.

 

Jochen Hahn zwycięzcą Europejskich Mistrzostw Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012

Goodyear gratuluje Jochenowi Hahnowi z zespołu Castrol Team Hahn Racing,który za kierownicą MAN-a wywalczył tytuł Mistrza w EuropejskichMistrzostwach Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012. Ostatnia,jedenasta runda mistrzostw odbyła się na torze Le Mans w miniony weekend(13-14 października br.)

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019