Wyszukiwałeś:

MKS

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MKS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Będzie nowy Mustang

Już niebawem w amerykańskich salonach samochodowych pojawi się owocwspółpracy producenta samochodów marki Ford z firmą Shelby. Pojazd sygnowanynazwą Shelby GT osiągać będzie moc rzędu 325 KM.

 

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Cztery ekologiczne cylindry

Koniec z wielkimi jednostkami. I to za Oceanem. Ford pracuje obecnie nadczterocylindrową jednostką EcoBoost, która ma być zarazem wydajna iekonomiczna.

 

Hyundai Genesis Samochodem Roku za Oceanem!

Pierwszy dzień prasowy podczas targów motoryzacyjnych w Detroit był jakzawsze okazją do wręczenia nagród w plebiscycie na amerykańskisamochód oraz "ciężarówkę" roku. Zwyciężyłyodpowiednio Hyundai Genesis oraz Ford F-150.

 

F1: Hamilton został zdyskwalfikowany!

Urzędujący Mistrz Świata Formuły 1 Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) zostałwykluczony z zakończonego w ubiegłą niedzielę Grand Prix Australii.Brytyjczyk stracił tym samym trzecie miejsce, na które awansował pokarze 25 s. nałożonej na Jarno Trullego (Toyota). Włoch nową decyzją FIAponownie powrócił na najniższy stopień podium.

 
 
 
 

Kolejne prezentacje Volvo 7700 Hybrid

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej ilości polskich miast,zainteresowanych pojazdami opartymi o najnowocześniejszą technologię ispełniającymi najwyższe normy ekologiczne, Volvo zaplanowało na pierwszykwartał 2012 roku prezentację autobusu hybrydowego w wybranych miastachPolski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019