Wyszukiwałeś:

ML X

63 X

AMG X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ML 63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Kolejne mercedesy z kratką

Tym razem szeregi aut pozwalających na odliczenia VATu przy zakupiezasiliły Mercedesy GLK i ML. Dzięki temu w ofercie Mercedes-Benz znajduje sięjuż osiem pojazdów homologowanych jako ciężarówki w segmenciepremium.

 

Wątek na forum: Nowe serce w AMG

a ML 63 AMG będą nadal produkować ??? zen

 
 

Engine of the Year 2010 - Volkswagen rządzi

Znamy już wynki tegorocznego plebiscytu na najlepszy silnik roku. Tegorocznymlaureatem prestiżowej nagrody "International Engine of the Year 2010"został drugi raz z rzędu silnk TSI Twincharger wyprodukowany przezVolkswagena.

 

Całkowicie nowy Mercedes ML

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego SUV-a ML, którymoże wyznaczać standardy w swojej klasie.

 

SUV od AMG

Auta typu SUV, pogardliwie zwane też pseudoterenówkami, w teorii mająnam pozwolić pokonać umiarkowane przeszkody terenowe. Właściwości jezdne iosiągi z reguły schodzą tu na dalszy plan. Stereotyp ten już od dłuższegoczasu stara się przełamać Mercedes ML przygotowany przez specjalistówz AMG.

 

ML63 AMG po rosyjsku

TopCar to firma pochodząca z Rosji trudniąca się tuningowaniem takichsamochodów jak BMW czy Porsche. Po raz pierwszy ich uwaga zostałaskupiona wokół Mercedesa i modelu ML63AMG.

 

Najlepszy silnik 2012 to...

...to nowa wciąż jednostka napędowa, która została skonstruowanaprzez jednego z największych graczy na rynku. Jeszce chwilę potrzymam Was wniepewności. Oto zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year. Otozwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year 2012.

 

Następca ML-a już jest!

Zgryźliwi powiedzą, że to Mercedes ML po faceliftingu, zaś fani i sam producent dumnie ogłaszają pojawienie się następcy. Na targach w Nowym Jorku Mercedes zaprezentuje całą gamę modelu GLE.

 

Mercedes GLE już w salonach - znamy ceny

Mercedes GLE, czyli dotychczasowy ML po solidnym face liftingu, pojawił się wpolskich cennikach niemieckiej marki. Bazowa wersja jest tańsza, alepozbawiono jej napędu 4x4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ML 63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019