Wyszukiwałeś:

MOP

. Znaleziono 190 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MOP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 190 wszystkich):

Test europejskich MOP-ów

Na polskich autostradach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP), gdziekierowcy i pasażerowie mogliby na chwilę odetchnąć od wielogodzinnej jazdy,jest jak na lekarstwo. Niestety jak pokazały ostatnie wyniki testu niemieckiegoautomobilklubu ADAC, rozwinięta sieć przyautostradowych parkingów wwielu krajach Europy Zachodniej również nie gwarantuje zadowoleniapodróżnych.

 

Za rok MOP-y na nowej S3

Pierwsze miejsca obsługi podróżnych (MOP) na drodze ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wielkopolski zostaną otworzone w listopadzieprzyszłego roku.

 

Umowa na MOP Koszwały przy S7

Lotos utworzy miejsce obsługi podróżnych przy drodze ekspresowej S7Południowej Obwodnicy Gdańska. MOP w Koszwałach jest bardzo ważnym miejscemna mapie drogowej, ponieważ będzie obsługiwał ruch samochodówprowadzący z północy Polski poprzez drogę ekspresową S6 i S7 orazruch z portu gdańskiego w kierunku Warszawy. Jest on zarazem pierwszym MOP-emna rozbudowywanej sieci dróg ekspresowych.

 

Pierwsze MOP przy świetokrzyskim S7

Pierwsze profesjonalne Miejsce Obsługi Podróżnych (MOP) na terenieregionu świętokrzyskiego powstanie przy nowej drodze ekspresowej S7Skarżysko-Występa w Suchedniowie. Kielecki oddział Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad przekazał plac pod budowę MOP wyłonionemu wprzetargu wykonawcy.

 

Sieć stacji LOTOS powiększyła się o kolejny MOP

LOTOS uruchomił kolejne Miejsce Obsługi Podróżnych. Chodzi o stacjępaliw w miejscowości Sitno na trasie S3, prowadzącej ze Szczecina do GorzowaWielkopolskiego. W sumie LOTOS dysponuje już 11 obiektami MOP w całej Polsce,a do końca tego roku uruchomi dwa kolejne.

 

Nowe MOP-y na S7

Podróżni jadący S7 z Warszawy do Gdańska mogą odpocząć w kolejnychbezpiecznych i wygodnych miejscach przy tej trasie. Z początkiem maja w pełnymzakresie rozpoczęły działalność dwa miejsca obsługi podróżnych(MOP) - w miejscowości Sople na odcinku Pasłęk - Miłomłyn.

 

Kolejny MOP na A1 otwarty

Na kujawsko-pomorskim odcinku autostrady A1 w okolicach węzła Czerniewice,otwarto nową parę Miejsc Obsługi Podróżnych - MOP„Otłoczyn".

 

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Dokonano wyboru najkorzystniejszych ofert w przetargu nieograniczonym nazaprojektowanie i budowę Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) na lubuskimodcinku drogi ekspresowej S3.

 

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe MOP-y

Na nowe Miejsca Obsługi Podróżnych zostało przeznaczonych ponad 13 mlnzłotych. MOP-y powstaną na odcinku autostrady A4 Tarnów-Rzeszów.W ramach inwestycji zostaną wybudowane m.in. parkingi i toalety.

 

MOP - co to jest?

Ruszając w długą trasę powinniśmy zadbać bezpieczeństwo. I nie chodzitutaj jedynie o styl naszej jazdy. Ważny jest również wypoczynek, apomogą w tym miejsca zwane MOP-ami. Wyjaśniamy, czym są.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019