Wyszukiwałeś:

MP4 X

12C X

GT3 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MP4 12C GT3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

McLaren MP4-12C w wersji GT3

 

McLaren po udanym debiucie modelu MP4-12C potwierdził, że powstanie wyścigowa wersja GT3 - mojeauto.tv

 
 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 
 

Gemballa się odradza

Praktycznie każdy producent aut ma swojego tunera, który poprawia samochody i wypuszcza limitowane edycje aut dostępnych w salonach. Nie inaczejjest z markami produkującymi auta luksusowe czy też sportowe. Większośćmodeli Porsche to auta pożądane i kultowe. Przebijają je tylko wersjespecjalne lub te z dopiskiem Gemballa.

 

McLaren testuje na Nurburgringu

McLaren pokłada ogromne nadzieje w sowich drogowych autach. Pierwszym z nowejgamy aut, która stopniowo będzie się powiększać jest MP4-12C. Na bazie tego modelu powstał samochód mający walczyć o najwyższe cele na torach całego świata - MP4-12C GT3. Auto zostało ostatnio przyłapane na Nurburgringu.

 

McLaren w wersji Spider

McLaren MP4-12C to pierwszy drogowy samochód brytyjskiej marki rywalizującej w Formule 1 od mementu gdy w latach 90-tych zaprezentowano legendarnego McLarena F1. W tym roku zobaczymy MP4-12C w wersji z odkrytymdachem.

 

Nadjeżdża nowe Gran Turismo

Pod koniec tego roku na rynku pojawi się nowe Gran Turismo. Będzie to już 6odsłona tego modelu. Informacja o debiucie kolejnej wersji przekazana zostałapodczas imprezy z okazji 15-lecia serii. Acha, zapomnieliśmy wspomnieć, żechodzi o grę Gran Turismo 6.

 

Specjalna wersja McLarena 650S

Oto model koncepcyjny MSO 650S Coupe, który został przygotowany przezludzi z McLaren Special Operations. To oni kilka miesięcy temu stworzyliunikalnego McLarena X-1.

 

McLaren pokazał 650S GT3

Gdy Mclaren w Genewie pokazał model 650S auto zrobiło taką furorę, żeBrytyjczycy postanowili zakończyć produkcję modelu 12C. Teraz pojawia sięecho tamtych wydarzeń w postaci nowej wyścigówki klasy GT3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MP4 12C GT3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019