Wyszukiwałeś:

MP4 X

12C X

Spider X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MP4 12C Spider

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

McLaren w wersji Spider

McLaren MP4-12C to pierwszy drogowy samochód brytyjskiej marki rywalizującej w Formule 1 od mementu gdy w latach 90-tych zaprezentowano legendarnego McLarena F1. W tym roku zobaczymy MP4-12C w wersji z odkrytymdachem.

 

McLaren zrzuca dach w modelu MP4-12C

W gamie drogowych aut McLarena pojawił się drugi model. Producent aut z Woking przedstawił światu MP4-12C Spider. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów listopadzie tego roku.

 
 

McLaren MP4-12C Spider

 

McLaren MP4-12C Spider to samochód, który ma konkurwoać z Ferrari 458 Spider. Pod maską tego modelu pracuje ten sam silnik co w wersji coupe, czyli podwójnie doładowany silnik V8 o pojemności 3.8 litra który dostacza 628 KM.

 
 

Nagrody TopGear przyznane

Brytyjski magazyn TopGear przyznał tegoroczne nagrody dla najlepszych aut roku2012. Wśród nagrodzonych samochodów znajdziemy supersportowe modele oraz bardziej przyziemne auta.

 
 

Urodzinowy McLaren 12C i 12C Spider

Producent samochodów z Woking podobnie jak inni producenci w 2013 rokuobchodzi swoje okrągłe urodziny. w Przypadku McLarena są to 50 urodziny i ztej okazji firma robi prezent w postaci limitowanej edycji modelu 12C oraz 12CSpider.

 

McLaren 650S koszmarem ludzi z Maranello

Oto nowa bestia z Woking. McLaren pokazał samochód, którybędzie brylował na stoisku producenta w Genewie podczas marcowychtargów motoryzacyjnych. Włosi z Ferrari mają się czego obawiać.

 

McLaren kończy produkcję modelu 12C

Najpierw w Woking wstrzymano produkcję modelu 12C, po tym jak nowy model 650Swzbudził ogromne zainteresowanie. Teraz jednak McLaren poszedł po rozum dogłowy i zakończył produkcję 12C na poczet produkcji 650S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MP4 12C Spider".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019