Wyszukiwałeś:

MP4 X

12C X

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MP4 12C

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

McLaren opanuje świat

McLaren MP4-12C to samochód, który zapoczątkuje erę zmian ubrytyjskiego producenta. Firma McLaren Automotive zdradziła szczegółyswego 12-letniego planu, który sprawi że na całym świecie pojawiąsię salony tej marki.

 

Nowe cudo z Woking

Jest szybki i bardzo lekki. Mimo, że powstanie tylko okrągła liczba tysiącaegzemplarzy chętnych jest niemal dwa razy więcej. Po głośnym rozwodzie zMercedesem McLaren w końcu zaprezentował swoje najnowsze dzieło. Oto MP4-12C.

 

McLaren MP4-12C w sprzedaży

W końcu jest! Od nowego roku w Wielkiej Brytanii rozpocznie się sprzedażsupersamochodu McLarena - modelu MP4-12C, czyli pierwszego od lat nowego autalegendarnego brytyjskiego producenta, w niebagatelnej cenie...

 

McLaren MP4-12C już w produkcji seryjnej

Po prawie pięciu latach od pierwszych zapowiedzi projekt nazywany tajemniczoP11 przeistoczył się w pełni produkcyjną wersje McLarena MP4-12C.

 

McLaren MP4-12C - więcej szczegółów

600 koni mechanicznych mocy, 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego, 3,3 sekundydo setki, 9,1 sekundy do 200 km/h - McLaren zdradził właśnie więcejszczegółów na temat swojego najnowszego supersportowego modelu.

 

Pierwszy McLaren MP4-12C rozbity!

Ledwie produkcja ruszyła pełną parą, a już pojawił się pierwszy rozbityegzemplarz. Mowa jest tutaj o McLarenie MP4-12C, który rozbił się wSeattle.

 

McLaren testuje na Nurburgringu

McLaren pokłada ogromne nadzieje w sowich drogowych autach. Pierwszym z nowejgamy aut, która stopniowo będzie się powiększać jest MP4-12C. Na bazie tego modelu powstał samochód mający walczyć o najwyższe cele na torach całego świata - MP4-12C GT3. Auto zostało ostatnio przyłapane na Nurburgringu.

 

McLaren w wersji Spider

McLaren MP4-12C to pierwszy drogowy samochód brytyjskiej marki rywalizującej w Formule 1 od mementu gdy w latach 90-tych zaprezentowano legendarnego McLarena F1. W tym roku zobaczymy MP4-12C w wersji z odkrytymdachem.

 

McLaren zrzuca dach w modelu MP4-12C

W gamie drogowych aut McLarena pojawił się drugi model. Producent aut z Woking przedstawił światu MP4-12C Spider. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów listopadzie tego roku.

 

McLaren kończy produkcję modelu 12C

Najpierw w Woking wstrzymano produkcję modelu 12C, po tym jak nowy model 650Swzbudził ogromne zainteresowanie. Teraz jednak McLaren poszedł po rozum dogłowy i zakończył produkcję 12C na poczet produkcji 650S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "MP4 12C".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019