Wyszukiwałeś:

Macan X

Turbo X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Macan Turbo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Porsche Macan i jego gama silników

Porsche Macan będzie nowym modelem Porsche, który na rynku pojawi się w przyszłym roku będzie mniejszą wersją modelu Cayenne. Jak na razie informacje pojawiające się na temat tego modelu są nie potwierdzone, ale warto je zgłębić.

 

W końcu jest! Porsche Macan

Segment kompaktowych SUV-ów, jako jeden z nielicznych, miał się dobrze,mimo kryzysu, jaki dopadł większość producentów aut. Teraz do gry wtym segmencie wchodzi nowy gracz i to bardzo mocny gracz. Jesteśmy ciekawi, czyPorsche Macan powtórzy sukces swojego większego brata, modelu Cayenne.

 

Wątek na forum: 6 mln aut z napędem quattro

Przykra jest niewiedza redaktorów piszących te artykuły. A przecież nie tak dawno, na łamach "Mojego Auta", sami pisali, że SQ5 na rynek północnoamerykański będzie posiadał jednostkę benzynową 3.0TFSI (zresztą tą samą, co ma Porsche Macan S, tylko kilkanaście koni mocniejszą). A na eur...

 

Top 10: Najmocniejsze SUVy w Polsce

Moda na auta typu SUV wciąż się utrzymuje i zapewne jeszcze długo nie zniknie. Wystarczy tylko spojrzeć na ofertę rynkową w tym segmencie,która jest ogromna i co chwila się powiększa. Postanowiliśmysprawdzić, który dostępny w Polsce SUV jest najmocniejszy. Uwaga,będzie drogo i paliwożernie!

 

Więcej limitowanych Porsche

Po ostatnim sukcesie limitowanej Panamery Turbo S Executive Exclusive, Porschezamierza zwiększyć ofertę limitowanych edycji swoich modeli. I oczywiścienie ma co się dziwić, skoro jak widać popyt na to jest ogromny.

 

Nowe możliwości konfiguracji Porsche

Dla osoby wydającej na nowe auto górę pieniędzy liczy sięmożliwość konfiguracji wozu zgodnie z osobistymi wymaganiami. Porsche torozumie i dodaje do listy wyposażenia kilka nowych elementów.

 

Mercedes GLC w wydaniu AMG potwierdzony

Chwilę po premierze Mercedesa GLC wiemy już, że producent ze Stuttgartu zaoferuje swojego nowego SUVa w sportowym garniturze prosto z dywizji AMG.Szykuje się wyjątkowo mocny wóz.

 

Porsche 911 ? jedyny takie wydanie

Model nazywany „flagowym” to coś wyjątkowego i najlepszym tegoprzykładem jest kultowe Porsche 911. W kioskach znajdziecie specjalny numermiesięcznika auto motor i sport poświęcony „911”. To jedyne wPolsce, tak obszerne kompendium dotyczące legendarnego modelu, odktórego zaczęła się bogata historia marki Porsche.

 

Porsche Macan GTS -ostrzejszy sznyt

W Zuffenhauzen wzmocnili Macana, dodali kilka elementów sportowych iwpisali auto do rodziny GTS. Pod maską trzylitrowy silnik turbo, któryw Porsche Macan GTS rozwija moc grubo ponad 300 KM.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Macan Turbo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019