Wyszukiwałeś:

Maciej X

Oleksowicz X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maciej Oleksowicz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Oleksowicz na podium Rajdu Chorwacji

Po zwycięstwie Leszka Kuzaja (2002), drugich miejscach Michała Sołowowa(2008, 2009), znowu mamy miły polski akcent w Croatia Rally. Po przejechaniu 15asfaltowych odcinko?w specjalnych, o łącznej długos?ci 247 km MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski, zawodnicy zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATORzajęli 3. miejsce w Rajdzie Chorwacji.

 

Oleksowicz znów na podium

Załoga Maciej Oleksowicz - Andrzej Obre?bowski zespołu Castrol TRWMOTOINTEGRATOR po trzech dniach rajdowych zmagań zajęła trzecie miejsce w 40.Bosphorus Rally i drugie w klasyfikacji Mistrzostw Europy. To kolejne podiumpolskiej załogi w Rajdowych Mistrzostwach Europy.

 

Oleksowicz podsumowuje półmetek sezonu

Pierwsza połowa sezonu była dla załogi Maciej Oleksowicz/Andrzej Obrębowskiz zespołu Castrol TRW Motointegrator niezwykle emocjonująca w RajdowychMistrzostwach Europy. „Celem jest podium” – deklarował przedpierwszymi startami kierowca – i słowa dotrzymał. Aktualnie Polacyzajmują w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce i zapowiadają walkę wkolejnych rundach europejskiego czempionatu.

 

Awaria kończy jazdę Oleksowicza, Ruta wyżej w RME

Maciej Oleksowicz nie zaliczy do udanych ostatniej rundy Rajdowych MistrzostwEuropy- Rally Vinho Madera. Na odcinku Paúl da Serra drugiego dnia rajdukierowcę dopadła awaria układu elektrycznego. Na 12. miejscu zawodyukończył Szymon Ruta. Rajd wygrał Bruno Magalhaes.

 

Oleksowicz po punkty na Morawy

Aż 123 załogi widnieją na liście startowej rozpoczynającego się jutro 41.Barum Czech Rally Zlín. Wśród nich są także zawodnicy zespołuCastrol TRW MOTOINTEGRATOR – Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowskistartujący Fordem Fiestą S2000. Przed rajdem Maciej Oleksowicz pilotowanyprzez Andrzeja Obrębowskiego zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji ERC.

 

Oleksowicz obronił trzecie miejsce

Niespełna 250 km rywalizacji na oesach wśród krajobrazówwschodnich Moraw już za kierowcami i pilotami. Polska załoga zespołu CastrolTRW MOTOINTEGRATOR – Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowski startującaFordem Fiestą S2000 zameldowała się na mecie 41. Barum Czech RallyZlín na 3. miejscu w klasyfikacji ERC i 16. miejscu w klasyfikacjigeneralnej imprezy.

 

Oleksowicz w MINI WRC

W ubiegłym tygodniu Maciej Oleksowicz – kierowca zespołu Castrol TRWMOTOINTEGRATOR – miał okazję przetestować Mini John Cooper Works WRC.Polski zawodnik został zaproszony na testy przez Prodrive – brytyjskąfirmę, która we współpracy z MINI, zaprojektowała iskonstruowała rajdową wersję na bazie cywilnego modelu MINI Countryman.

 

Pod okiem Lindholma

Załoga zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATOR - Maciej Oleksowicz / AndrzejObrębowski, przygotowuje się do rywalizacji na malowniczych i bardzo szybkichmazurskich oesach 68. Rajdu Polski. W poniedziałek i wtorek czas wypełniłyintensywne testy, na które specjalnie zaproszono Sebastiana Lindholma,ośmiokrotnego rajdowego mistrza Finlandii.

 

Oleksowicz na pudle w Antibes

260 km rywalizacji na krętych drogach francuskich Alp już za kierowcami ipilotami. Polska załoga zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATOR – MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski startująca Fordem Fiestą S2000 zameldowałasię na mecie 46. Antibes Rally Côte d'Azurna 3. miejscu w klasyfikacjigeneralnej rajdu.

 

Oleksowicz: "Sezon na czwórkę"

Croix-de-Coeur – 11-kilometrowy odcinek specjalny zakończył w ubiegływeekend nie tylko 52. Rallye International du Valais, lecz także cały sezonMistrzostw Europy. Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowski – zawodnicyzespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATOR ukończyli ten trudny, pełen niespodzianekrajd na 11 miejscu w generalce i 2 miejscu w klasyfikacji ERC, a w całymczempionacie Starego Kontynentu zakończyli zmagania na 4. pozycji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maciej Oleksowicz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019